Schimbarea unui tip de cladirifolosind o modernizare specifica acelei cladiri

passute

New Member
Ar fi bine daca s-ar putea schimba anumite cladiri.
De exemplu: O Pagoda de Foc sa o pot transforma intr-o Pagoda de Pamant cheltuind o Modernizare Pagoda.
 

Nicholas-Azrael

Active Member
Propunerea ta suna interesant pentru cei ce gresesc atunci cand aleg sa faca o cladire finala. Pana la urma nu vad de ce nu s-ar putea face si treaba asta
 

Dumi.

Well-Known Member
Propunerea ta suna interesant pentru cei ce gresesc atunci cand aleg sa faca o cladire finala. Pana la urma nu vad de ce nu s-ar putea face si treaba asta
Nu sunt de acord ~!!
E joc de strategie pana la urma. Daca ai avut o strategie la un moment dat, atunci trebuie sa ai beneficii daca ai ales coresc si pierderi daca ai ales incorect.
Pai daca se creaza acest precedent or sa vrea toti sa skimbe tot. Cand faci alegeri trebuie sa inveti sa traiesti cu alegerea facuta, fie buna, fie rea.
E aiurea ce propui, Passute
 

catadan13

Member
Atâta timp cât folosești modernizari și nu sunt opțiuni gratis nu văd de ce nu S ar putea modifica opțiunea finala a acesteia. Doar ai muncit pentru ea, o ai completa, ai jucat un event etc. Chiar ar fi interesant!
 

Dumi.

Well-Known Member
Atâta timp cât folosești modernizari și nu sunt opțiuni gratis nu văd de ce nu S ar putea modifica opțiunea finala a acesteia. Doar ai muncit pentru ea, o ai completa, ai jucat un event etc. Chiar ar fi interesant!
Asta e din ciclul: Noi muncim, noi nu gandim ?
pai asa e la cladirile astea cu multe variante la ultima upgradare: muncesti 5 zile, sa zicem, pana ai toate upgradeurile si cand il dai pe ultimul trebuie sa stai si sa te gandesti un minutel acolo.
Atlfel apar cerinte aberante, ca cea de la deskiderea acestui topic
 

catadan13

Member
Nu știu cine nu gândește... te întreb: kstrategia nu se poate schimba in timp? De ex: am primit primul tren când am început jocul și eram foarte mic. Aveam nevoie de pf și am am mers pe clădiri de puncte la toate eventurile. Acum dacă am crescut și doresc sa îmi cresc atacul, înseamnă ca nu am gândit când am ales prima opțiune? Nu prea cred.. stai și tu si gândește ceva mai mult de un minut..
 

Dumi.

Well-Known Member
nu inseamna ca nu ai gandit
inseamna ca ai gandit pe termen scurt
ce sa iti fac eu daca gandirea pe termen scurt nu te-a ajutat pe termen lung?
aia este :)
imi mentin parerea de mai sus 100% :)
 

Dumi.

Well-Known Member
stii cum esti tu?
"mi-am luat o blonda naturala de nevasta ca imi placeau la vremea respectiva....puteti face ceva sa o transform in bruneta naturala acuma, ca nu mai sunt cel de odinioara? "
da...se cheama divort :))))
divortezi de la trenuletul care da pf si iti iei altul, care da atac :)
 

catadan13

Member
stii cum esti tu?
"mi-am luat o blonda naturala de nevasta ca imi placeau la vremea respectiva....puteti face ceva sa o transform in bruneta naturala acuma, ca nu mai sunt cel de odinioara? "
da...se cheama divort :))))
divortezi de la trenuletul care da pf si iti iei altul, care da atac :)
e forțată comparația ta. Tu gândești și judeci lucrurile doar din prisma unui jucător cu experiența. Unul care abia a început sa joace, de unde sa știe el strategie pe termen lung? Doar face și el primii pași.. eu am făcut trenul in prima luna de joc. Ce sa știu eu de atac??
 

Dumi.

Well-Known Member
pai banuiesc ca nu traioesti in jungla pe foe
ai si tu o ghilda din care faci parte, poti aduna orice fel de informatii
in fine, eu nu cred ca aceasta propunere se va materializa in urmatorii 2500 de ani :)
 

catadan13

Member
Când începi jocul nu ști ce e aia ghilda... dar sa mai ai una buna care sa te ajute cu sfaturi.. și eu cred totuși ca nu vom vedea prea curând schimbarea asta. Mai repede cea cu statuia de onoare.
 

DeletedUser

Guest
Se poate face tichet pentru acest lucru. Vezi la Setări -> Ajutor -> Suport -> Evenimentele.
Însă nu știu la cât timp distanță mai poate fi valabilă schimbarea...
 
Sus