Conținut recent de Sunriser

  1. Sunriser

    Sa ne putem lua inapoi PF-urile puse la cladiri legendare

    Se poate face invers. Nu sa ti le iei inapoi, ci proprietarul sa ti le inapoieze, daca el doreste. Asa n-ar fi nici un haos, nici un abuz. Si am scapa si de multi rechini care n-au altceva de facut decat sa stea la panda. :)
  2. Sunriser

    Negustor de antichitati - licitatii mai scurte

    Azi iar am pierdut un obiect pt ca am uitat de licitatie si am intrat la 10 minute dupa ce s-a terminat. In alte zile am pierdut la 5 minute, la 3 si chiar mai repede. E foarte frustrant ca licitatiile sunt lungi si e greu sa intri la inceput si apoi sa iti aduci aminte sa mai intri odata la...
  3. Sunriser

    Negustor de antichitati - licitatii mai scurte

    Propun sa se scada durata la licitatiile care se tin acolo. Cand deschizi Negustorul de antichitati, esti parasutat intr-o noua licitatie care tocmai a inceput. Vezi un obiect care iti trebuie si pui o suma. Apoi trebuie sa-ti aduci aminte peste inca 2 ore ca vrei obiectul ala. Si evident, de...
  4. Sunriser

    Discuții despre îmbunătățirile aduse evenimentului fotbalistic 2019

    Trebuia sa se aplice modificarile si la liga in curs. Asa am primit doar un upgrade pt argint. Sigur, ligile urmatoare pot sa dea 2 upgrade-uri la argint, dar nu mai am bauturi sa mai ajung pana la argint acum.
  5. Sunriser

    CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2019

    123
  6. Sunriser

    CONCURS - Loterie pe forum - MARTIE 2019

    1824
  7. Sunriser

    CONCURS - Loterie pe forum - DECEMBRIE

    1513
Sus