Rezultate căutare

  1. CONCURS: De când jucați FoE?

    De cca 5 ani dar cu intermitente. Lumea principala E
  2. ghilda

    unde gasesc in regulament informatii despre despagubirea membrilor ghildei in cazul in care intra un intrus peste licitatiile acestora
  3. templul relicvelor

    Eu am tot citit in regulament si pe forum si nu scrie de plati in bani reali sau nu inteleg eu cum de apare pe site-uri definit ca "joc online gratuit de strategie". Nu ca nu as intelege eu conceptul de participare directa dar eu nu cred ca jocul se sustine numai de catre jucatorii care baga...
  4. templul relicvelor

  5. templul relicvelor

    La expeditiile ghildei primesc cel mai des, ca bonus, poarta zeului soare, fata strabunilor, copaci...Oare asta imi este destinat sau ce trebuie facut ca sa primesc si alte bonusuri mai consistente? Imi consum resursele "batandu-ma" pe toate fronturile ca sa sustin jocul. Va intreb acest lucru...
  6. circulare

    care este calea de acces la circulare
  7. roata de pf de la CL

    Asa ma gandeam si eu, avantaj, doar la primire, pe urma tb sa nu uiti sa returnezi tot ce ai primit. Exact ca roata financiara dintre colegii de seriiu
  8. roata de pf de la CL

    vreau sa stiu avantaje si dezavantaje prin participare la rotile de la cladirile legendare
  9. CONCURS - Loterie pe forum - IULIE 2019

    2011
  10. se avanseaza greu in joc

    - de la inceputul jocului si pana acum doar 1 data sau de 2 ori am avut 500 de diamante, este adevarat ca le-am irosit la expeditii si la cresterea armatei, niciodata pe planuri la CL pentru ca, nu cred ca cei care au nivel 80-90 la mai multe cladiri legendare, au ajuns la acest nivel numai...
  11. se avanseaza greu in joc

    Eu joc in 2 lumi, in prezent, brisgard si dinegu si a devenit clar ca avansarea in joc este mai grea decat a celor care au inceput mai demult jocul si care, probabil au avut facilitati mai multe. Altfel, cum se explica ca jucatorii cu scoruri mari detin concomitent Alcatraz, Castel del Monte si...
  12. nu pot accesa "cercetare tehnologii"

    cand dau clic pe cercetare apare un fond colorat verde, fara pictograme, fara nimic. Va rog sa-mi comunicati care este cauza pt ca eu incerc de 1 saptamana, am schimbat si browserul, degeaba. Mai jucam sau nu?
  13. prieteni

    cum pot renunta la niste prieteni?
  14. Discuții despre noul sistem de organizare a vecinătăților

    vreau sa sterg un vecin; si-a facu o obsesie din a ma ataca zilnic, de fapt mi-a si pus in vedere ca ma v-a ataca zilnic daca nu-i platesc pf pt ca am indraznit sa-l jefuiesc dupa un turnir; eu incep sa inteleg jocul, dar ura virtuala, nu; motiv pt care, daca nu-l pot sterge nu mai joc; astept...
  15. Discuții despre versiunea 1.98

    Pentru un jucator recent, ca mine, imbunatatirile/modificarile prezentate nu spun mare lucru, mai ales ca vorbiti de "fabrica de cidru" sau de "fabrica de jucarii" sau de "fabrica de mase plastice", deci de situatii/epoci mult mai avansate decat a mea. Ceea ce vreau sa va spun este ca: - jocul...
Sus