Rezultate căutare

  1. Motivări/finisări după termenul cel mai apropiat de colectare

    Eu am rămas de-a dreptul siderat când mi-am dat seama că motivările și finisările nu se fac pentru construcțiile al căror termen de colectare e cel mai apropiat. Asta e o glumă? Am înțeles că jocul e din 2012 sau 2013.
  2. Opțiuni de căutare în secțiunea ”Piață”

    Salutare, Propun ca opțiunile de căutare după ofertă și nevoie care există acum în secțiunea ”Piață”, subsecțiunea ”Schimb comercial” șă existe și în subsecțiunea ”Ofertele mele actuale” ale aceleiași secțiuni ”Piață”. Vlad
  3. Funcția de stocare clădiri să poată fi cumpărată

    Salutare, Propun ca funcția de stocare clădiri să poată fi și cumpărată, cu monede sau cu diamante, nu doar obținută drept recompensă. Vreau să bag trei clădiri în inventar și nu pot, iar șansele de a obține funcția de stocare clădiri de trei ori, într-un termen rezonabil (de câteva zile)...
  4. Descărcare rezultate EG, GBG, tezaur în Excel

    Salutare, Propun introducerea opțiunii de descărcare în Excel a rezultatelor de la Expediția ghildei, Câmpul de luptă al ghildelor și tezaur (cel puțin) pentru liderii ghildei. Vlad
  5. Spamarea chatului

    Eu mi-aș dori ca moderatorii să fie mai drastici cu cei care spamează chatul. Pe Arvahall nu se văr anunțurile de recrutare, vânzare pachete de bunuri, locuri libere legendare etc. din cauza spamului. Apar o groaza de discuții ce ar trebui purtate în privat. Totodată, apar memorii, impresii...
  6. Editare și ștergere mesaje

    Poate nu ar strica să existe posibilitatea de a edita sau de a șterge un anumit mesaj în Centrul de mesaje, fără a fi nevoit să părăsești conversația sau de a adăuga un alt mesaj de rectificare.
  7. Numărul de puncte forge colectate zilnic

    Afișează undeva jocul numărul punctelor forge colectate zilnic de un jucător? Dacă nu și cred că nu, ar trebui.
  8. Barca ce duce către așezările culturale

    Salutare, Poate că ar fi o idee bună ca deasupra bărcii ce duce către așezările culturale să fie afișat nu doar un semn de exclamare, ci și o semilună, aceeași care arată că o clădire nu produce, atunci când e cazul. Vlad
  9. Propunere îmbunătățire Centru de mesaje

    Salutare, Ar fi bine dacă ai putea edita (modifica) mesajele pe care le publici în Centrul de mesaje. Eu sunt începător, este posibil să existe această funcție, dar eu nu am găsit-o, am găsit-o doar pe cea de părăsire a conversației. Mulțumesc, Vlad
  10. Cu Zeus, Aachen și Del Monte la nivelul zece cât faci în expediție?

    Salutare, Cu Zeus, Aachen și Del Monte la nivelul zece, cât faci în Expedițiile ghildei fără să pierzi armata? Mulțumesc, Vlad
  11. Atacuri vecini în timpul luptelor pe care le porți

    Salutare, Un vecin te poate ataca în timp ce tu porți lupte, în expediție, de exemplu, sau în GvG? Pentru că nu ai armată de apărare în acest timp. Vlad
  12. Există vreo limită de prieteni pe care îî poți avea peste cea de 80?

    Salutare, Există vreo limită de prieteni pe care îi poți avea, peste cea de 80 impusă de joc? Mă refer la cererile de prietenie pe care le poți primi. Poți primi un număr limitat de cereri de prietenie sau poți primi oricâte? Vlad
  13. Domul oferă ceva la baza de suport a ghildei?

    Salutare, Domul oferă ceva la baza de suport a ghildei? Mulțumesc, Vlad
  14. Îmi cere în Timpuriu bunuri din Bronz la cercetare

    Salutare, Sunt un jucător nu foarte vechi care a ajuns în Evul Mediu Timpuriu. La cercetare, pentru a debloca anumite tehnologii, jocul îmi cere bunuri din Bronz. Acest lucru se întâmplă pentru ca eu încă mai am fabrici de bunuri din Bronz sau pentru că așa e jocul? Sau, altfel spus, dacă...
  15. Sfar fabrici din epoca curentă

    Bună seara, Aș avea nevoie de un sfat în privința clădirilor de producție bunuri (marmură, abanos, miere etc.) din epocile anterioare. Unii recomandă să fie eliminate și să fie construite un număr cât mai mare de clădiri din epoca curentă. Este bun acest sfat? Vlad
  16. Când este acordată fericirea pentru o clădire culturală nouă?

    Bună seara, Când este acordată fericirea pentru o clădire culturală nouă? În momentul începerii construcției sau după finalizarea construcției? Concret, particip la evenimentul de primăvară și o sarcină îmi cere să construiesc două clădiri culturale din epoca anterioară, a Fierului în...
  17. Cumulare bonus Taverna prietenilor / Basilica San Marco

    Bună seara, Știe cineva dacă bonusurile de creștere a numărului de monede, bonusuri oferite de Taverna prietenilor, pe de o parte și de Basilica San Marco, pe de altă parte, se cumulează? Mulțumesc, Vlad
Sus