Rezultate căutare

  1. sir Christian

    Discuții despre Campionatul de Fotbal 2020

    dunbarton, am ajuns la concluzia ca Editat teoria ta nu sa in picioare pentru ca la fiecare meci pe care i; joci sansa ta de reusita se schimba pentru ca nu joci impotriva aceeluiasi player 1000 de meciuri sa zica ca la o sansa de 80% ai castiga 800/1000, nu sansa ta se schimba de la meci la...
  2. sir Christian

    Discuții despre Campionatul de Fotbal 2020

    37% sansa de castig si a castigat....EDITAT, eu nu cred sa fi castigat vreun meci cu un procent sub 50%, doar de la 50 in sus cu o medie la sansa de victorie zic eu de 60% si cu aia mici de jos nu cu cei de mijloc ca acolo pierd pe capete, oricum nu mai conteaza aici decat se vorbeste nu e ca si...
  3. sir Christian

    Discuții despre Campionatul de Fotbal 2020

    erai mai destept daca taceai serios...
  4. sir Christian

    Discuții despre Campionatul de Fotbal 2020

    e prea de tot sa pierd meciul cu 83% sansa de castig si doat 17% sansa de infrangere si sa mai pierd si inde de 4 ori la revansa, cat de norocos sa fiu sa iau eu sansa aia de 17% de 5 ori la rand cu aceelasi oponent?? In conditiile in care sunt aceeasi jucatori pentru toti iar ai mei sunt de 25...
  5. sir Christian

    Discuții despre Campionatul de Fotbal 2020

    nu stiu cum se calculeaza sau ce algoritm este dar eu am pierdut 5 meciuri la rand jucand cu unu cu forta de 26 cand forta mea era de 120...
  6. sir Christian

    event

    apreciez efortul depus sa imi raspunzi la intebare dar deja stiam asta si fara sa imi spui eu am vrut sa imi raspunda cineva care poate nu stiu, stie mai cu aproximatie o data anume cand ar incepe...
  7. sir Christian

    event

    cam cand ar trebuii sa inceapa urmatorul event? multumesc
  8. sir Christian

    bug la mesaje cred

    aveti idee cumva de ce nu se mai "aprinde" sectiunea de mesaje cand am mesaje noi? e asa de 2 zile celelalte merg numai la mesaje nu
  9. sir Christian

    licitatie comerciant de antichitati

    salutare de ce in ultimele 30 de secunde eu nu am putut licita peste cel care era primul dar in schmb cand eu eram primul altul a pus in ultimele 10 sec peste mine si mi-a luat locul?
Sus