Rezultate căutare

  1. Azteci

    Poti sa faci tichet la suport ca poate reusesti sa il recuperezi.
  2. Planurile nefolosite să poată fi valorificate

    Nu ar fi rau pentru ca se aduna tot mai multe si nu ai ce face cu ele.Doar sa te mandresti cu colectia :)
  3. Ce se intampla cu investitiile dupa ce intrerupi prietenia cu un jucator?

    Salut!Dupa ce inchide cladirea tu primesti investitia inapoi chiar daca nu mai esti prieten cu persoana respectiva.
  4. Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2021

    Acum depinde de noroc...unora le pica o labuta dintr-o mutare altora niciuna din 25 de mutari...depinde de noroc.Chestia este ca nici nu ai cum sa dai prea mult pe recompensa zilei fara diamante si/sau noroc.In rest cladirea este foarte foarte buna.Am avut noroc am avut si ghinion, dar o sa fac...
  5. Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2021

    Nu ai ce sa faci...urmatorul event va fi mai bun din ce am auzit.
  6. Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2021

    Nu merge treaba cu monedele.Iti trebuie zilnic vreo 50 de monede ca sa iei labute cand nu mai ai mutari.Trebuie sa fii zilnic pe joc altfel pierzi bilete si labute.Cladirea de nivel 7 e buna...sper sa se bage si la comerciant.
  7. Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2021

    Anul viitor cred ca il vor introduce...
  8. Expeditia ghildei

    Un administrator al ghildei cu drepturi de tezaur poate sa deblocheze.
  9. Reprogramare misiuni principale anulate

    Poți obține multe diamante dacă faci toate misiunile principale insa mulți sar peste ele.E bună ideea.
  10. fantana dorintelor

    Daca esti jucator mic....nu ai nevoie decat de 3-4 MAXIM.Daca joci si pe alte lumi...pune cat de multe poti pe cele secundare.Daca esti jucator cu punctaj mare o pui in inventar daca nu este deja.
  11. Campionatul de fotbal

    La turneul de la eveniment tot ce conteaza este norocul. Nu din cine e formata echipa, nu nivelul jucatorilor, nici diamantele....doar norocul.
  12. Discuții despre Evenimentul de primăvară 2021

    Aici ai dreptate bagi cu miile de lampioane si iti pica un upgrade sau doua.
  13. Himeji/Transportor Spatial/Templul Relicvelor - legendare cu bonusuri

    Cel mai bine ar fi sa ai templul la nivel mare himeji si restul le cresti degeaba pentru ca nu iti dau nimic oricat de multe pf ai baga.
  14. Discuții despre versiunea 1.201

    Esti tu sigur ca nu se pot vinde?Mie imi apare la fel numai ca pot sa il pun la schimb.Unele selectii le pot vinde in afara de cladirile de la eventuri.Se poate vinde si refugiul camionului pentru ca nu este vreo cladire speciala de event.
  15. GvG

    La cati jucatori folosesc scripturi si boti in gvg cred ca inno va renunta in final la gvg.
  16. Update statuie de onoare și drum

    Trebuie sa mai faca macar un upgrade sau doua la statuie desi nu prea cred ca o sa ne ia in considerare propunerea.
  17. Buna!

    Salut.Prima cercetare din era progresista cu benzi rutiere ar trebui sa iti dea drumul asfaltat sau drumul cu 2 benzi.
  18. Recrutari pentru Un Loc Mai Bun

    Ati facut la fel cum a facut Illuminati cu Sanatoriu.
  19. Fantana dorintelor: diamante ?

    Am luat azi 50 diamante dintr-o singura fantana .Daca procentajul este foarte mic atunci trebuie sa pui mai multe ca sa existe o sansa mai mare ca cel putin una sa iti dea diamante.
Sus