Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2021

005baghera

Well-Known Member
Eu am avut bilet fara nici o labuta,e primul event la care nu a contat ce strategie ai adoptat,a contat doar norocul.....un event ce s a vrut a fi misto dar ,doar a fost facut la misto...........
 

nykynyky

Member
Eu vreau să spun că am terminat clădirea eventului fără să folosesc niciun diamant si cred că pînâ la sfîrsitul evenimentului mai fac două nivele .La început și eu eram nemulțumit (chiar am postat laînceput că sunt prea puține monedele),dar pe parcursul jocului am văzut că totul este calculat foarte bine.Din postări văd că mulți sunt nemulțumiti dar dacă eu l-am terminat și mai sînt mai mult de 5 zile pînă la sfîrșit cred că se poate la toată lumea.Părerea mea este că a fost un event distractiv.
 

pison

Banat
Parerea ta , nu te contrazic, dar sunt cam putini cei care apreciaza acest eveniment si foarte multi care au alta parere!
 

pison

Banat
Simplul fapt ca pot exista bilete la care sa nu existe nici o labuta, sau dalele pe care sunt sa fie imprastiate de asemenea maniera incat sa fie imposibil sa le culegi, fara a apela la alte mijloace( bonusuri) arata clar halulu in care a fost conceput acest ''eveniment''
 

nykynyky

Member
Simplul fapt ca pot exista bilete la care sa nu existe nici o labuta, sau dalele pe care sunt sa fie imprastiate de asemenea maniera incat sa fie imposibil sa le culegi, fara a apela la alte mijloace( bonusuri) arata clar halulu in care a fost conceput acest ''eveniment''
Da au venit si la mine asemenea situații ,dar după au venit momente cînd cu o dală au căzut 3 lăbuțe dovadă că acuma am terminat clădirea!
 

capitan222

Well-Known Member
Acum depinde de noroc...unora le pica o labuta dintr-o mutare altora niciuna din 25 de mutari...depinde de noroc.Chestia este ca nici nu ai cum sa dai prea mult pe recompensa zilei fara diamante si/sau noroc.In rest cladirea este foarte foarte buna.Am avut noroc am avut si ghinion, dar o sa fac cladirea de 7 si asta este tot ce ma intereseaza.
 

pison

Banat
Acum depinde de noroc...unora le pica o labuta dintr-o mutare altora niciuna din 25 de mutari...depinde de noroc.Chestia este ca nici nu ai cum sa dai prea mult pe recompensa zilei fara diamante si/sau noroc.In rest cladirea este foarte foarte buna.Am avut noroc am avut si ghinion, dar o sa fac cladirea de 7 si asta este tot ce ma intereseaza.
Ai dreptate, DEPINDE DE NOROC !!!! Aici este problema , acesta este un joc de strategie, in nici un caz de noroc( nu joc poker sau 21 ca sa astept sa am noroc) La un joc de STRATEGIE la care trebuie sa conteze gandirea constructiva si anticipativa a jucatorului, sa faci o Zuma, ca asta este evenimentul asta arata faptul ca dupa atatia ani, in loc sa capete experienta si sa faca evenimente deosebite, au obosit si nu mai au idei!!!
 
Sus