Rezultate căutare

  1. Freyja

    Upgrade-uri noi pentru cladirile asezarilor culturale

    Ideea era ca nu sunt idei de “vrut mila” si ca se poate un upgrade pe ici pe colo. Este clar ca nu in urma propunerii mele (desi am postat-o acum 2 ani) s-a produs schimbarea, n-am sfintit nimic ;)))
  2. Freyja

    Upgrade-uri noi pentru cladirile asezarilor culturale

    Wow, au trecut 2 ani de cand am postat aceasta idee. Sincer, n-am vazut mesajul din reply-ul tau cum ca cer mila… Nu sunt upgrade-uri la cladirile din asezari, insa sunt upgrade-uri la cladiri mai vechi, deci se poate…‍♀️ Cat despre mesajele tale…no comment… Multumesc Inno ca vi s-a facut mila...
  3. Freyja

    Concurs pe forum: Forge Moments

    Si povestea mea este asemanatoare cu a celorlalti. Ma joc de aproape 2 ani, din care 6 luni nu am stiut cu ce se mananca FoE. Aveam doar case, cladiri de productie si minunatul Oracol in Era Industriala. Asta pana cand am intrat in ghilda in care inca sunt. Colegii m-au invatat, m-au crescut si...
  4. Freyja

    Probleme la arena PvP

    Si problema persista….
  5. Freyja

    Schimbarea variantei pentru ultimului upgrade pentru o cladire

    Ok, de acord, nu sa schimb direct ultima varianta, insa sa imi ofere posibilitatea sa strang upgrade-uri pentru o cladire noua mult mai repede si nu dupa un an. Ca sa pui o cladire legendara noua, nu te conditioneaza sa astepti un an pana sa poti incepe sa strangi planuri.
  6. Freyja

    Schimbarea variantei pentru ultimului upgrade pentru o cladire

    Ba stiu, si inteleg. Ce nu intelegi tu este ca ne referim la acelasi lucru. Anul trecut am construit Casa Clovnului pentru ca am ales bunurile in detrimentul atacului pentru a-mi ajuta colegii de ghilda fiind majoritatea la inceput. Intre timp, ne-am pus pe picioare si mi-as fi dorit sa pot...
  7. Freyja

    Schimbarea variantei pentru ultimului upgrade pentru o cladire

    Cine a pomenit ceva de frica? Inca am aceasta parere despre tine si s-a si adeverit. Esti un jucator de rang inalt, caruia ii este mai simplu sa inteleaga anumite lucruri fata de altul care inca nu a prins anumite smecherii. Si da, inca mai consider ca ai votat NU mergand doar pe premiza “ce...
  8. Freyja

    Schimbarea variantei pentru ultimului upgrade pentru o cladire

    Hai sa ne calmam putin, ce zici? :) Agresivitatea asta nu e buna, nu iti face cinste. Pana acum singurele lucruri pe care le-ai adus in discutie sunt cat de tare esti tu si ca daca tu zici NU, NU trebuie sa fie doar pentru ca esti tu tare. Forumul asta cred ca este adresat tuturor tipurilor de...
  9. Freyja

    Schimbarea variantei pentru ultimului upgrade pentru o cladire

    Poti sa ai si 1 milion de lupte date. >100 uzura nu te face mai superior sau mai inteligent fata de altcineva sau indreptatit sa iei deciziile. In continuare - 0 argumente plauzibile. Nu cred ca am impuiat capul nimanui si nici nu cred ca eu sau altcineva care vine cu o idee suntem ajutor...
  10. Freyja

    Schimbarea variantei pentru ultimului upgrade pentru o cladire

    Nu am cerut gratis, am cerut doar scurtarea timpului de asteptare pana putem face asta. Nu am cerut ca de fiecare data cand mi se pune pata, sa pot schimba alegerea. Poate ca la un an de cand a trecut evenimentul, sa ne dea posibilitatea sa castigam un upgrade special de schimbare a variantei...
  11. Freyja

    Schimbarea variantei pentru ultimului upgrade pentru o cladire

    Daca singurul tau argument este ca “ai gresit, trebuie sa te inveti minte”, nu esti prea convingator :) Argumentul tau pare sa vina din partea cuiva care e deja sus pus in clasament, si nu isi doreste ca ceilalti mai mici sa il dea jos. Ca sa folosesc exemplul tau cu trenul, schimbarea de care...
  12. Freyja

    Schimbarea variantei pentru ultimului upgrade pentru o cladire

    Daca e sa ma iau dupa alegeri, ar insemna sa nu avem posibilitatea sa mai schimbam cladirile din oras deloc, nu? Alegerea e alegere.. Altarul cunoasterii pana la capat, plec cu el pe Jupiter :))
  13. Freyja

    Schimbarea variantei pentru ultimului upgrade pentru o cladire

    Orasul este intr-o continua dezvoltare pe masura ce cresti. La inceput nu stii cu ce se mananca si nevoile sunt diferite in functie de stadiul in care esti. Nu spun sa fie totul dat mura in gura, insa nici sa astept cel putin un an pana cand pot incepe sa strang pentru o cladire noua.
  14. Freyja

    Schimbarea variantei pentru ultimului upgrade pentru o cladire

    Pentru cladirile al caror ultim upgrade iti da posibilitatea sa alegi din mai multe variante, ar fi o idee sa putem cumva schimba optiunea deja aleasa, fara sa fim nevoiti sa asteptam o vesnicie pana putem construi cladirea iarasi.
  15. Freyja

    Upgrade-uri noi pentru cladirile asezarilor culturale

    Șșș, nu mai spune nimănui :p
  16. Freyja

    Upgrade-uri noi pentru cladirile asezarilor culturale

    In scurt timp, cladirile castigate din realizarea asezarilor, vor oferi bonusuri destul de slabute comparativ cu noile cladiri. Poate ar fi o idee sa mai adaugati niste upgrade-uri de castigat prin realizarea asezarilor culturale. Multumesc!
  17. Freyja

    Cumpararea Portretelor mai vechi

    Buna! As vrea sa propun sa avem posibilitatea de a cumpara portretele ce au aparut deja in evenimentele mai vechi. Eu sunt dispusa sa cheltui diamante, ca sa pun mana pe niste avatare mai vechi.
  18. Freyja

    CONCURS - Loterie pe forum - IULIE 2020

    3838
  19. Freyja

    CONCURS - Loterie pe forum - IUNIE 2020

    3838
Sus