Rezultate căutare

  1. Busy bye bye

    Discuții despre Evenimentul verii 2023

    Cand te duci la loto, iti asumi un risc.. Aici pe joc nu am realizat ca mesajul despre acest event a fost "ascuns" de catre 2 inoiri de versiune (am descoperit mai tarziu).. Poate nu intelegi ce e acela joc de pe telefon.. Sa vezi cum nu poti apasa butonul de ajutor in masa fiindca nu ai video...
  2. Busy bye bye

    Discuții despre Evenimentul verii 2023

    INNO nu include doar acest tip de joc.. Am inceput din 2007 cu triburile.. apoi am schimbat pe alt joc.. Dar in 2010 pe triburile a fost schimbat peste jumatate din echipa de staf.. Fiindca "cineva" , la care eram in vizita, iesea cu aproape tot staful la petreceri.. Deci stiu ce stiu.. si ar...
  3. Busy bye bye

    Discuții despre Evenimentul verii 2023

    La eventul anterior a fost o cladire care se obtinea aproape similar.. Adica daca bagai bani in joc. De acolo imaginatia mea .. (uneori prea bogata)..
  4. Busy bye bye

    Discuții despre Evenimentul verii 2023

    Salutare tuturor.. In urma cu cateva zile.. am fost pacalit si am cheltuit 2995 diamante cu oferta acestui eveniment. O numesc "pacaleala" fiindca nu admit sa faci event pe joc si sa nu dai informatii in joc despre acest event (care are loc pe joc). Ce s-a intamplat??!! Am jucat cam foarte des...
  5. Busy bye bye

    BUG rulare joc

    Buna ziua tuturor. Ieri ,15.05.2023, am fost la servici schimbul 2 (14-22).. asta a insemnat precum am intrat pe joc pana in ora 10:00. A doua zi , 16.05.2023, pe la ora 7 fara cateva minute am intrat pe joc.. Mai cautam sa vad ce pot face pana la noua colectare de oras. Astfel am realizat ca...
  6. Busy bye bye

    Concurs pe forum: Forge Moments

    Buna ziua dragi regi si regine. Tin sa mentionez ca voi scrie foarte mult si cu posibile greseli gramaticale. Dar sper sa intelegeti ideea. In anul 2014 m-am angajat la un service de scule. A fost un patron prea bun. A vazut in mine un om care poate fi modelat si asta a incercat sa faca.. De...
  7. Busy bye bye

    Degradare la legendare

    @Baghera .. Daca citesti titlul la subiect .. se numeste propunere... Nu am propus sa fie penalizat X ori Y.. in alta ordine de idei nu am dat nume concrete din joc.. L-am oferit exemplu pe ticu fiindca acesta este actual. Am avut posibilitatea sa primesc cele 200 pf inapoi de la altcineva si...
  8. Busy bye bye

    Degradare la legendare

    Stiu ca foarte multi privesc foarte speriati propunerea mea.. Din ce motiv ? Fiindca exista posibilitatea ca pe viitor sa se faca tichete catre admini cerand degradare la X si Y.. Dar dupa cum am spus.. Va trebui sa aibe o dovada precum a facut o intelegere cu persoana respectiva.. Daca face...
  9. Busy bye bye

    Degradare la legendare

    Vali.. Am jucat un alt joc din gama INNO.. regula cu conturi suport (cont suport = este un alt cont creat pentru a sustine un alt cont) este aplicata deja in acel joc ... Inteleg ca sunt multi de pe server care au legendare peste lvl 100.. e treab lor cum au reusit.. nu cer sa imi explice aici...
  10. Busy bye bye

    Degradare la legendare

    Cand cineva nu este deacord cu ceva ? Cand el insusi incalca cu ceva acele obligatii ?!! Legile / regulile sunt creeate pentru a exista armonie in lume / joc. Cand se aplica o regula ?! Atunci cand exista incidente.. Am spus si ma repet.. Nu fac propunerea aceasta special pentru a il raporta pe...
  11. Busy bye bye

    Degradare la legendare

    Propunerea actuala inseamna creerea unei regule noi .. regula care ar spune ceva de genul "Nu aveti voie sa creeati conturi suport.. Nici un jucator nu are voie sa joace doar pentru a ajuta alt jucator.. Este lipsa de respect fata de ceilalti jucatori.." Faptul ca faci apoi tichet si iti exprimi...
  12. Busy bye bye

    Degradare la legendare

    Scopul implementarii unei astfel de reguli.. prevede ca pe viitor sa nu mai poti da teapa... Se poate implementa dupa 2 luni.. (deci nu il pot raporta pe ticu fiindca se sterg mesajele).. Nu am spus ca dispar speculantii... Doar am dorinta ca atunci cand faci o intelegere cu cineva.. Si acel...
  13. Busy bye bye

    Degradare la legendare

    In astfel de cazuri.. tichetul trebuie creat de catre cel care ti-a pus pf-urile.. Nu se ia in calcul cand face altcineva tichetul.. Apoi e important sa se vada mesajul cu intelegerea.. Mesajele se sterg dupa 60 de zile de inactivitate.. Deci daca iese amandoi de pe o circulara.. atunci nu mai...
  14. Busy bye bye

    Degradare la legendare

    Am creat acest topic nu fiindca mi-as dori PF-urile inapoi.. Am creat acest topic in scopul de a se implementa o modalitate prin care cineva care inseala sa poata fi penalizat.. Daca verifici inca o data printurile.. ultimul print arata ca amicul a luat bunurile la ora 10:45.. deci dupa ce a...
  15. Busy bye bye

    Degradare la legendare

    Nu se va putea inapoia pf-urile.. doar se va pedepsi cel care a beneficiat de PF-uri..
  16. Busy bye bye

    Degradare la legendare

    Cu timpul.. multi jucatori au invatat sa pacaleasca alti jucatori.. Sa profite de alti jucatori.. Stiu ca daca fac un tichet sa fac plangere precum X a facut o intelegere cu mine si nu a onorat intelegerea.. Adica am pus pf-urile.. dar nu mi-a dat bunurile.. Admini vor spune ca nu te-a obligat...
Sus