BUG rulare joc

Buna ziua tuturor.
Ieri ,15.05.2023, am fost la servici schimbul 2 (14-22).. asta a insemnat precum am intrat pe joc pana in ora 10:00. A doua zi , 16.05.2023, pe la ora 7 fara cateva minute am intrat pe joc.. Mai cautam sa vad ce pot face pana la noua colectare de oras. Astfel am realizat ca mai am de dat cateva atacuri si cateva negocieri. Am intrat pe GBG fiindca EG-ul nu era inca activ. (Asta inseamna ca era sub ora 8.)
Cum ,in acelasi timp, in realitate copii se pregateau sa se duca la scoala.. Am apucat sa dau 3-4 negocieri reusite (uzura 3-4).. Deci au fost vreo 3-4 reveniri de la inceput (adica din cele 3 incercari nu am nimerit variantele corecte), astfel aveam vreo 6-8 negocieri si doar 3-4 reusite. Astfel cand sa dau a 4-a ori a 5-a negociere... S-a deschis negocierea.. Am selectat "primul val".. Iar cand a trebuit sa aleg al doilea val mi-a dat jocul o erroare.
Url cu eroarea -> Click aici sa vedeti https://prnt.sc/hX4USemrjNtG
Din curiozitate am incercat sa intru de pe telefon.. Acolo ma lasa sa joc.. Astfel ca am reluat negocierea.. Deci de pe telefon functiona.
Am fost surprins cand sa dau atacuri.. de noua modalitate de asezare a trupelor (gruparea)..
Presupun ca ieri s-a facut un UP la joc.. si astazi am primit eroarea cu privire la modificarile de ieri..

Lume de joc al bug-ului: - pe toate lumile de joc (initial pe B)
Browser folosit: - Mozila Firefox
 
Ultima editare:
Sus