Rezultate căutare

  1. McLovin

    Armate Viitorul Oceanic

    Hello, Am mai postat acum ceva timp ceva legat de armatele din Viitorul Arctic, cum ca nu reuseam sa trec de ele la EG in ultimele runde, pana la urma gasisem o combinatie acceptabila si am trecut. Pentru era aceasta, Viitorul Oceanic, este putin mai tricky la final, deja de la penultima poarta...
  2. McLovin

    Armate Viitorul Arctic

    Buna ziua jucatori! Am si eu o mica frustrare legata de expeditia ghildei, si nu prea ii dau de cap.. Am incercat 7 mii de combinatii si am ajuns la concluzia ca am atac slab, dar totusi am zis sa incerc ca poate mai exista vreun "as in maneca". Sunt in Viiotul Arctic, cu un bonus de 1001% atac...
  3. McLovin

    Bug Expeditia Ghildei

    Lumea: Este prezenta pe toate lumile (dar am observat-o prima oara pe lumea E) Browser și versiune sau tipul aplicației: Browserul Opera (up to date) Prezentare: Bug-ul apare la Expeditia Ghildei, atunci cand la final de nivel trebuie sa colectezi relicvele afisate pe harta, ti se afiseaza dupa...
  4. McLovin

    Propunere Comerciant

    Am o propunere legata de Comerciantul cu Antichitati. Nu stiu ce jucatori participa la acele licitatii in functie de ce sunt alesi sa le apara itemele la licitatie, insa mi se pare incorect si inegal fata de jucatorii mai mici care incearca sa se dezvolte. In primul rand nu mi se pare in...
Sus