Rezultate căutare

  1. PEPSY

    ghilda

    Dar pentru cine mai cauta informatia primul pas e din stanga joc unde sunt cele trei figurine intrati pe scut si apoi la Membri si in dreptul vostru aveti butonul rosu Paraseste Ghilda, exact ca in poze.
  2. PEPSY

    schimbarea ghildei

    trebuie sa iesi din cea actuala si sa intri in alta (dar aici depinde unde vrei sa intre daca ei te primescu sau au intrarile la liber) :)
  3. PEPSY

    A 6 lume

    Cred ca intai ar trebui sa se faca o unire de servere vechi si apoi sa se deschida unul nou.
  4. PEPSY

    Concurs: Rezoluție pentru FoE pe 2023

    Sa incerc sa ajung in ultima era disponibila.
  5. PEPSY

    Reparatie nava port arctic

    Salut, e o idee ce zici tu dar cred ca au fost segmentate pentru a nu aparea probleme de calcul prin rotunjiri plus sa nu fie cifre infime.
  6. PEPSY

    Avatar de profil

    Salut, M-am gandit + mi-ar place foarte tare sa imi pot pune propriul avatar la profilul din joc, avatar ce m-ar reprezenta pe mine si nu sa aleg unul predefinit (cum poti pune pe forum). Pentru incarcare sa fie acceptat un anumit tip de poza cu un format fix, poza ce va fi incarcata si...
  7. PEPSY

    Lista de jucători cărora le-am dat Ignore

    salut, ai intrebat cum poti afla, eu ti-am zis cum. E irelevanta intrebarea ta.
  8. PEPSY

    Schimbarea numelui de joc ajută mincinoșii

    salut, poti oferi un scenariu fictiv cum ar afecta buna desfasurare a jocului schimbarea de nume si la ce te referi prin aceste minciuni in jos. Sau un exemplu concret patit de tine dar fara nume de joc.
  9. PEPSY

    Lista de jucători cărora le-am dat Ignore

    Salut, pune tichet catre suport si intreaba ce jucatori ai la ignore.
  10. PEPSY

    Armata perfecta-Epoca Coloniala

    Salut, ajuta-ne cu detalii la ce anume vrei sa ataci, cat si modul de lupta(automat/manual). Sau vrei ceva mixt ce rezista cel mai des la diverse scenarii?
  11. PEPSY

    Resetare joc

    Salut, cred ca ar ajuta mai multe informatii. Ajuta de exemplu daca ar fi un filmulet care sa arate cum anume se restarteaza... se intampla dupa cateva minute de joc? De exemplu daca ti toata ziua browserul deschis si nu ii dai refresh nimic se acumuleaza foarta multa memorie video si incepe sa...
  12. PEPSY

    Ce semnifica imaginea si cifrele

    Buna, am incercat sa imi dau seama ce semnifica aceasta imagine si cifrele ce o urmeaza, Daca ma poate ajuta cineva va rog, nu are informatii la trecerea cu mouse-ul peste. Poza: din contextul:
  13. PEPSY

    Exista regulament si moderare onesta in acest joc?

    La prima ta intrebare in principiu totul este salvat undeva si se poate vedea in timp real daca ai primit sau nu acele pachete, de aici cel ce ti-a raspuns a incercat sa iti arate ca ai primit pachete, poate ai calculat tu gresit?! legat a de a 3a, cred ca confunzi un regulament de joc cu...
  14. PEPSY

    Crestere nivel Statuie de Onoare

    care ar fi argumentul pentru care ai dori cresterea in nivel? In momentul de fata as prefera ceva ce sa combine 2 3 4 in una mai mare ce ofera bonusul celor fuzionate pe o marime nu foarte mare.
  15. PEPSY

    Aplicatia pentru Huawei.

    Este aceiasi versiune, doar ca are 2 motive sa fie postata si pe magazinul huawei: 1. Noile telefoane Huawei au Harmony os in loc de Android si nu mai au deloc servicii Google(desi os-ul acesta poate rula pt android) 2. Telefoanele Huawei cu android ramase nu mai beneficiaza de suport pe parte...
  16. PEPSY

    Incarcare joc

    Cand ai astfel de probleme, incearca o curatare cache a browserului si restararea lui. in 99% din cazuri rezolva problemele locale :)
  17. PEPSY

    Doresc sa schimb numele

    Din cate stiu, daca nu ai primit o misiune unde iti puteai schimba numele de joc, nu mai ai aceasta posibilitate. singurele exceptii sunt cele ce incarca regulamentul si pentru a putea continua jocul trebuie schimbat numele de joc. Dar asa cum s-a spus si mai sus, in versiunile viitoare va...
  18. PEPSY

    Posibiltatea de a roti clădirile in oraș

    Nu se poate implementa deoarece texturile jocului au fost facute sa fie vizualizate doar din aceasta parte. Ar insemna o retexturare a tuturor cladirilor din joc. :)
Sus