Rezultate căutare

  1. Crearea unei banci de depozitare a pf-urilor

    Si da, ar veni in ajutorul conturilor mai putin active, deopotriva cu cele active. Sau alea nu conteaza? Pt. ca daca nu, atunci... sa mai taiem din ele, zic! :rolleyes:
  2. Crearea unei banci de depozitare a pf-urilor

    Da, ar putea fi impusa o limita, atat de pf-uri depozitate, cat si de dobanda, in functie de nivelul bancii, sa spunem.
  3. Crearea unei banci de depozitare a pf-urilor

    Ideea era de a depozita pf-uri si de a obtine un profit pentru jucatori. Nu e ca si cum te-ai imprumuta la banca, nu mai poti plati ratele si iti ia cineva boii de la caruta... :D In fine... Greu tare sa-ti imaginezi cum e sa fie bine...
  4. Crearea unei banci de depozitare a pf-urilor

    Atunci, sterge Domul, nu mai sta cu mana intinsa! :rolleyes:
  5. Crearea unei banci de depozitare a pf-urilor

    Buna! Ma gandeam ca ar fi oportuna crearea unei banci de depozitare a pf-urilor. Nivelurile diferite ale bancii vor putea influenta perioada de depozitare si dobanda.
  6. Reguli de reintoarcere intr-o ghilda

    Lipsa de intelegere a evolutiei jocului, asociata cu lipsa imaginatiei, precum si cu strategiile actuale din gvg, poate ii fac pe unii jucatori sa considere ca nu-si au rost discutiile. Dar in locul ghildelor fantoma (pe care eu si inca alti cativa colegi le-am inventat si practicat inca de la...
  7. Reguli de reintoarcere intr-o ghilda

    Regula referitoare la intoarcerea intr-o ghilda mi se pare ca nu mai tine de actualitate. O data cu introducerea GbG si a PvP, e absolut aiurea sa pierzi startul vreunei curse doar pe ca ai parasit la nervi ghilda. Ma gandesc ca 1-3 zile ar fi mai mult decat suficient. De exemplu, daca parasesti...
  8. Insula plutitoare - o gluma proasta?

    Am construit insula vietii si cred ca e cea mai mare teapa trasa de FOE jucatorilor. Costul exagerat de mare de bunuri, precum si investitia de pf necesare pt fiecare nivel nu se justifica. Nici 10% din investitie nu ar merita, raportat la recompensele primite, sau, mai bine spus, recompense...
  9. Marcaj sectoare gvg si Superliga diamant

    Superliga nu trebuie sa dureze prea mult, de exemplu, cele 3 zile dupa gbg-ul normal ar putea fi suficiente. In plus, am precizat ca o simpla inscriere a ghildei in competitie ar rezolva problema. S-ar inscrie doar un nr. redus de ghilde aflate in diamant, dispuse sa se bata in ... razboiul...
  10. Marcaj sectoare gvg si Superliga diamant

    1. Daca joci in gvg in multe harti, in multe ere, ametesti cautand coordonate, indiferent cat vorbesti pe discord. 2. In ceea ce priveste gbg, am precizat ca ar trebui sa fie nevoie o inscriere. In acest fel, ramai in lumea ta daca nu te tine tezaurul sa participi in superliga. As mai avea o...
  11. Marcaj sectoare gvg si Superliga diamant

    Cred ca ar fi utila introducerea posibilitatii de a marca sectoarele si in gvg, asa cum este in gbg. In gbg ar putea fi introdusa o superliga, interlumi, in care intemeietorii isi pot inscrie ghilda.
Sus