Rezultate căutare

  1. Upgrade proprietatea concurenților

    Am șters deja multe din oras. Ca Bonus Sunt depășite de multe clădiri. Un upgrade ar fi binevenit.
  2. Update statuie de onoare și drum

    Tot aștept marea veste ca se vor mai baga x update-uri la statuia de onoare
  3. Afisare uzura GBG in clasamentul activității membrilor

    Este o chestie destul de sensibilă. Pe de o parte ar fi corect pentru ca sa mai vadă unii care se dau loviți degeaba. Însă pe de alta parte controlul asta din ce in ce mai mare va elimina distracția și plăcerea de a juca. Și când dispare distracția se duce totul de râpa.. doar din motivul asta...
  4. Legendara pentru armata

    Cele mai multe idei bune de altfel nu sunt implementate.. ultima legendara e de toată rușinea..
  5. Legendara pentru armata

    Nu ar fi rău, mai ales ca S a introdus și gbg ul unde se toaca multă armata..
  6. Update statuie de onoare și drum

    Haideti cu voturi aici
  7. Schimbarea unui tip de cladirifolosind o modernizare specifica acelei cladiri

    Când începi jocul nu ști ce e aia ghilda... dar sa mai ai una buna care sa te ajute cu sfaturi.. și eu cred totuși ca nu vom vedea prea curând schimbarea asta. Mai repede cea cu statuia de onoare.
  8. Crestere nivel Statuie de Onoare

    Cu toate ca eu nu înțeleg cu ce V-ar deranja dacă statuia ar da 15 pf și 150 bunuri pt ghilda. Cum ar fi sa le dublezi cu galaxia?
  9. Schimbarea unui tip de cladirifolosind o modernizare specifica acelei cladiri

    e forțată comparația ta. Tu gândești și judeci lucrurile doar din prisma unui jucător cu experiența. Unul care abia a început sa joace, de unde sa știe el strategie pe termen lung? Doar face și el primii pași.. eu am făcut trenul in prima luna de joc. Ce sa știu eu de atac??
  10. Crestere nivel Statuie de Onoare

    Sa fie și Bonus de atac atunci
  11. Schimbarea unui tip de cladirifolosind o modernizare specifica acelei cladiri

    Nu știu cine nu gândește... te întreb: kstrategia nu se poate schimba in timp? De ex: am primit primul tren când am început jocul și eram foarte mic. Aveam nevoie de pf și am am mers pe clădiri de puncte la toate eventurile. Acum dacă am crescut și doresc sa îmi cresc atacul, înseamnă ca nu am...
  12. Schimbarea unui tip de cladirifolosind o modernizare specifica acelei cladiri

    Atâta timp cât folosești modernizari și nu sunt opțiuni gratis nu văd de ce nu S ar putea modifica opțiunea finala a acesteia. Doar ai muncit pentru ea, o ai completa, ai jucat un event etc. Chiar ar fi interesant!
  13. Tezaur de diamante pentru ghilda, utilizabil strict pentru GBG

    De acord, cu o condiție însă: sa se păstreze și opțiunea sa activezi clădirile cu diamante proprii. Altfel vor apărea altfel de discuții poate și mai aprinse
  14. Crestere nivel Statuie de Onoare

    Bineînțeles ma aștept ca odata cu creșterea nivelurilor sa crească și recompensele ca altfel nu văd rostul..
  15. Crestere nivel Statuie de Onoare

    Nu excesul de planuri din inventar ar fi problema ci lipsa de valoare a recompensei de la gbg atât timp cât nu mai exista spațiu in oras ca sa pui și alte statui. Va mai aduceți aminte când clădirile legendare aveau doar 10 nivele? Ce făceați cu punctele Forge? Cercetari terminate, legendare la...
  16. Update statuie de onoare și drum

    5 % aparare la atac pe 6 unutati spațiu mi se pare prea slab pentru un premiu câștigat odata la 10 zile in cazul in care ieși pe primele doua locuri in liga de diamant. Ținând cont ca la fiecare expeditie se cam câștiga o poarta zeului soare lvl care da 4%atac pe 4 unități spațiu și nu necesita...
  17. Update statuie de onoare și drum

    Redeschid dezbaterea despre modernizare stație de onoare introducând și posiblitatea de a vota. Va aștept pe cât mai mulți sa va Spuneti părerile și sa votați. Cine știe de unde sare iepurele
  18. Crestere nivel Statuie de Onoare

    Nu înțeleg exact ce ai vrut sa spui. Și ce sa facem cu toate planurile câte se strâng de la gbg? Le Primești doar ca sa le tii in inventar? Și cu drumul la fel? Dacă recompensa de la gbg se reduce doar la pf se va satura lumea cât de curând. Pt orice ghilda care joaca regulat gbg e nevoie de...
  19. Crestere nivel Statuie de Onoare

    Și eu cred ca între 1000 și 1200 atac nu e mare diferența deși ai nevoie de ceva spațiu pt acel 200. De acord ca la multe tabere poți da și cu atac mai mic însă sunt de folos drumurile care dau aparare la atac și astfel îți păstrezi armata mai bine. Și la ele e nevoie de upgrade. Cum spunea și...
  20. Crestere nivel Statuie de Onoare

    De acord cu remarca ta, asta cred și eu ca este necesar un update și la drum.
Sus