Update statuie de onoare și drum

Sunteți de acord cu introducerea de modernizari la statuia de onoare și drumul spre victorie?


  • Total votanți
    19

catadan13

Member
Redeschid dezbaterea despre modernizare stație de onoare introducând și posiblitatea de a vota. Va aștept pe cât mai mulți sa va Spuneti părerile și sa votați. Cine știe de unde sare iepurele
 

Dumi.

Well-Known Member
sunt de acord pentru modernizare statuia de onoare
[nu prea sunt de acord pentru modernizre drum spre victorie]
 

catadan13

Member
sunt de acord pentru modernizare statuia de onoare
[nu prea sunt de acord pentru modernizre drum spre victorie]
5 % aparare la atac pe 6 unutati spațiu mi se pare prea slab pentru un premiu câștigat odata la 10 zile in cazul in care ieși pe primele doua locuri in liga de diamant. Ținând cont ca la fiecare expeditie se cam câștiga o poarta zeului soare lvl care da 4%atac pe 4 unități spațiu și nu necesita drum. De aceea susțin și modernizare la drum sau eventual micșorare la 3x1 unități spațiu
 

EboLLa

Member
Catadan TE SUSTIN !!!! SUSTIN IDEEA TA !!!

@Dumi20 chiar si pe tine te sustin ,in ciuda faptului ca te loghezi pe conturi suport in B ,in ciuda faptului ca ai facut suport in B si apoi ai sters contul principal,spionaj ,etc ,etc ,etc ...totusi am intelegere pentru tot ce ai facut si nici nu pot sa judec atractia ta pentru elevul skorpion :)
 

Dumi.

Well-Known Member
omule aberezi si eati cam mare de varsta ca sa te mai pretezi la asa ceva
eu mi-am sters contul de pe B si nu mai am acces la acea lume
abia am timp de lumea E
stii ca atunci cand afirmi ceva, trebuie sa aduci si argumente si dovezi
fara ele, afirmatia ta este egala cu zero
Iar daca nu iti convine ceva sau dimineata te simti frustrat din diverse motive, fa-mi tichet
Poate asa o sa te linistesti [desi nu cred, pentru ca ceea ce manifesti tu acum e un fel de paranoia]
 

ShadowAssasyN

New Member
Consider ca statuile sunt ok de nivel 8 maxim iar daca esti activ la GBG si nu le mai vrei in oras, sunt o sursa foarte buna pentru comerciantul de antichitati.
Este doar o chestiune de timp pana cand ne vom umple orasele cu tot felul de cladiri tari si n-o sa mai avem ce baga in mare parte.
 

Dumi.

Well-Known Member
le-as urca pana la maxim level 10 sa nu para neterminate asa
Oricum, voturile vorbesc de la sine
Asta nu inseamna ca nu vor ramane doar la nivel de statistica :)))
 

capitan222

Well-Known Member
Trebuie sa mai faca macar un upgrade sau doua la statuie desi nu prea cred ca o sa ne ia in considerare propunerea.
 

vladone2017

Active Member
Va agitati degeaba.. eu m-am plictisit de cate ori am adus subiectul asta in discutie... cainii latra.. caravana trece...
 
Sus