Rezultate căutare

  1. XxX D3xt3R XxX

    Misiune Rivali

    Pai da dar se exprima greșit....
  2. XxX D3xt3R XxX

    Misiune Rivali

    Cum vine asta? Triumful tau NEMERITAT !!!
  3. XxX D3xt3R XxX

    Discuții despre noile îmbunătățiri de interfață și testarea unei noi opțiuni

    Am descoperit pana la urma,dar asta îngreunează mai mult...
  4. XxX D3xt3R XxX

    Probleme joc

    Buna seara dragilor, de ceva timp observ ca jocul merge tot mai greu...și banuiesc ca si voi aveți aceasta problema ,deci ar fi bine sa se rezolve ceva si cu asta...chiar și cand mut o clădire (ingheata pentru 2 secunde)...Inno daca tot introduceti funcții inutile,mai bine faceti ceva si cu...
  5. XxX D3xt3R XxX

    Discuții despre Evenimentul frăției 2023

    Am observat ca nu prea adaugati caractere de tip feminin la eventuri...ma refer la cele gratuite.
  6. XxX D3xt3R XxX

    Expansiuni medalii

    Cand a iesit era Jupiter, eu deja aveam cumparate toate expansiunile disponibile cu medalii....am crezut ca o sa vina automat cu avansarea in era Jupiter...dar din pacate nu a fost asa...
  7. XxX D3xt3R XxX

    Expansiuni medalii

    Buna dragilor , abea ce am trecut in Jupiter dat nu am primit acea expansiune pe medalii despre care se zice pe Wikipedia Foe...de ce oare?
  8. XxX D3xt3R XxX

    Harta continente

    Simona mi-a raspuns ca asa e harta si ca nu se va debloca nimic
  9. XxX D3xt3R XxX

    Un pachet de ' downgrade '

    O idee buna,exact ca functiile de modernizare/renovare...sa fie si ceva gen restaurare.
  10. XxX D3xt3R XxX

    Harta continente

    Am terminat toate hartile nu doar aia,dar credeam ca exista un secret ceva nedescoperit...
  11. XxX D3xt3R XxX

    Harta continente

    Am vorbit si cu Simona, se pare ca acele provincii de sub nori nu vor fi descoperite niciodata...pacat
  12. XxX D3xt3R XxX

    Harta continente

    Nu a mai ramas nimic blocat,am toate hartile finalizate...
  13. XxX D3xt3R XxX

    Day / Night

    Uite din cauza celor ca tine nu mai apare nimic nou in joc:)))
  14. XxX D3xt3R XxX

    Harta continente

    Totusi sub acei nori se vad părți din teritorii...deci e un mister
  15. XxX D3xt3R XxX

    Harta continente

    Cine a mai descoperit problema asta?
  16. XxX D3xt3R XxX

    Schimb trupe

    Dar nu toti jucam gvg...chiar as dori sa joc,dar din pacate se poate doar pe browser...iar eu joc pe tableta si telefon
  17. XxX D3xt3R XxX

    Day / Night

    Interesant...și chiar mai distractiv avand in vedere ca poți gasi mai greu incidentele...poate pentru unii pare ca îngreunează...dar de multe ori acest lucru poate face jocul mai captivant...
  18. XxX D3xt3R XxX

    Schimb trupe

    Aici m-am referit sa putem schimba trupele inferioare cu trupe din era actuala...nicidecum în era mai avansata...și da eu am trupe din ere inferioare și chiar multe(mii bune din anumite ere) și asta doar datorita faptului ca am stat mult într-o era pana sa avansez și sau adunat trupe...
  19. XxX D3xt3R XxX

    Schimb trupe

    Cum ar fi sa putem schimba trupele ramase din erele anterioare cu cele actuale...exact cum facem schimb de bunuri...
Sus