Rezultate căutare

  1. Informații gresite la "depozitul de bunuri "

    Nu ar fi logic ce zici.. m.am gandit si eu la asta .. logic este ca fiecare bun sa aibe depozitul lui de bunuri personal .. pentru ca din epoca bronzilui pana inainte de moderna si respectiv dupa epoca viitorul virtual pana in venus toate bunurile au un depozit de bunuri personal, aferent .. de...
  2. Informații gresite la "depozitul de bunuri "

    Lumea: A Browser și versiune sau tipul de aplicație: Android Prezentare: In acel popup care se actioneaza apăsând pe un bun, in care afiseaza ce 'depozit de bunuri' este nevoie pentru a 'upgrada'' productia specifica de bunuri se afișează gresit. Mai exact toate bunurile incepand din epoca...
  3. Bug text informativ al clădirilor legendare

    De pe lumea A dar cred ca este un bug ce nu tine neaparat de lume, cred ca si in celelalte lumi se poate produce
  4. Bug text informativ al clădirilor legendare

    Intr.o singura logare in joc, daca vizionez o cladire legendara specifica al oricarui player ( in cazul de fata Alcatrazul cu un level mai mare decat 1) acel text din info cu bonusurile oferite de cladire la un level x se vor afisa si în jocul meu la cladirile legendare neconstruite cu acelasi...
  5. Concurs pe forum: Forge Moments

    Salut, joc acest joc de 4 luni .. ceea ce am descoperit la acest joc m.a atras si ma bucur ca l.am instalat. Lucrurile care mă fac sa joc zi de zi, ora de ora sunt: 1. Este bazat pe strategie, fiecare descopera, testeaza, aplica si își pune amprenta pe satul său, intr.un mod eficient din...
Sus