Rezultate căutare

  1. Adrian CHR

    Copacii vietii

    O propunere pentru joc ar fi ca la acei copaci ai "vietii" (vitalitatii si rabdarii) sa nu mai fie necesara amplasarea de drum, nu e logic ca un copac sa fie "dependent" de drum, copacii cresc in natura nu pe strazi :)) Adica nu-si are sens drumul din pct meu de vedere, voi ce ziceti?
  2. Adrian CHR

    Day / Night

    Vin cu o idee care ar schimba putin dinamica jocului, ce-ar fi sa fie noapte in oras, ce parere aveti? Atasez o poza ca sa va faceti o idee. Ar merge adaugata o setare pentru cine vrea sa-si vada orasul noaptea. Stiu ca e destul de greu pentru dezvoltator insa ar fi ceva frumos.
  3. Adrian CHR

    Bug portul arctic?

    Lumea: East-Nagach Browser și versiune sau tipul aplicației: browser si androidPrezentare: Cand colectez prometiu imi arata ca voi colecta de ex 121 iar cand colectez primesc 113 Print-screen-uri: La urmatoarea colectare voi le voi posta Cât de des se întâmplă: la fiecare colectare Urgența: zic...
  4. Adrian CHR

    Bug/Eroare portul arctic

    Lumea: East-Nagach Browser și versiune sau tipul aplicației: android versiune de joc 1.250.15 Prezentare: Trimit nava din portul arctic in expeditie, imi apare animatia cum ca pleaca nava, iar dupa ceva timp (1-2h) cand intru iar in joc nava imi apare in port insa cand intru in port imi scrie ca...
  5. Adrian CHR

    Restituire puncte forge

    Buna diminineata, Acum doua saptamani am sesizat urmatoarea problema. Un fost membru al ghildei a postat o cladire pe circulara apoi nu a mai intrat pe joc. Dupa ceva timp a fost dat afara din ghilda pentru inactivitate insa pf-urile bagate in cladirea lui sunt pierdute. Propun ca in momentul...
Sus