Rezultate căutare

  1. madara1

    GBG- jurnal de evenimente

    PRO... argumentele au fost expuse, nu le mai reiau si eu....
  2. madara1

    Un tezaur al ghildei pentru diamante

    Nu sunt un fan a diamantelor, mai ales a celor cumparate, dar inteleg si ideea dezvoltatorilor, altfel nu ar mai face nimeni jocuri... Eu ce am donat la ghilda a fost mereu din ce am strans de pe joc... Deja se observa o diminuare a cantitatilor de diamante oferite de joc, am in vedere in mod...
  3. madara1

    INTREBARE

    Cred ca si fantanile au inceput sa sece in diamante....
  4. madara1

    Un tezaur al ghildei pentru diamante

    Cred ca nu scriu romaneste.... am zis sa creeze un trezaur pt diamante.... nu are importanta cine da dimantele si de care sunt acestea (unele dobandite pe joc, altele cumparate, fiecare dupa potenta).... Diamantele au un pret si sunt platite si daca nu se face un tezaur si daca se face asa cum...
  5. madara1

    Un tezaur al ghildei pentru diamante

    1. faptul ca sunt o resursa premium nu e un argument cu care sa combati:, orice resursa premium poate fi folosita ca orice alta resursa, personal sau pentru grup, fara a fi impusa... fiindca la fel se procedeaza si pentru restul resurselor, care sunt donate de cine vrea. In privinta consumului...
  6. madara1

    Un tezaur al ghildei pentru diamante

    Tati... cladirile tale le pui cu dimantele tale, cladirile ghildei le pui diamantele ghildei... restul se vede ca nu filtrezi corect informatia, ci doar te lasi condus de sentimente simple, umane, dar simple... succes pe joc, aici e forum pentru discutii cu argumente!
  7. madara1

    Un tezaur al ghildei pentru diamante

    Crearea unui tezaur pentru diamante nu impune si obligatia jucatorilor, din ce stiu eu in afara de bunurile adunate din legendare, restul se depun benevol, asa ca si diamantele se depun la fel...
  8. madara1

    Un tezaur al ghildei pentru diamante

    Oameni buni, argumentati si ceea ce sustineti, fara orgolii personale... oricum o ghilda are in tezaur in functie de gradul de dezvoltare a jucatorilor, asa ca si diamantele se pun tot in functie de potenta fiecaruia... Principiul enuntat de mine, e simplu ... si l-am enuntat, nu o sa reiau...
  9. madara1

    Un tezaur al ghildei pentru diamante

    Dupa parerea mea, odata cu introducerea GbG era normal sa se implementeze si aceasta posibilitate de a avea la nivel de ghilda un stoc de diamante ce urmeaza a fi consumate atunci cand se construiesc diferite cladiri pe campurile de lupta. Cu alte cuvinte cred ca trebuie sa existe posibilitatea...
  10. madara1

    Schimbul de item-uri intre jucatorii aceleiasi ghilde

    Ideea este buna, dar in conditiile amintite de deghede si completat excelent si cu argumente de Tessarol... Sustin propunerea, dar din ce imi dau seama exista niste legaturi nevazute in care alte interese primeaza... Cei care sunt impotriva nu au argumentat nici un moment, de ce nu ar fi buna...
  11. madara1

    Întrebări de la comunitatea de jucători FoE

    Eu as recomanda si posibilitatea de a-ti schimba nickname-ul... Dar ca ca sa nu se piarda istoricul cuiva, acest lucru sa se faca pe baza de cerere pe forum, unde putem tine socotaela jucatorilor care vor profita de aceasta chestie si vor dori sa-si piarda urma... E doar o propunere, dar daca...
Sus