Rezultate căutare

  1. BraveWww

    BUG?

    Am cele necesare dar nu se deblocheaza decoratiunea. Este BUG sau gresesc pe undeva?
  2. BraveWww

    Blocare joc

    Doar la mine se blocheaza jocul pe EG?
  3. BraveWww

    Misiune gresita

    Am construit 2 tabere si nu se deblocheaza. In prezentarea misiunii cazarmele sunt catalogate "bunuri"(2 butoaie)
  4. BraveWww

    Mesagerie

    Care este legatura dintre Titan si casele cu acoperis de paie pentru care mi s-a blocat mesageria?
  5. BraveWww

    Poza avatar

    De ceva timp in bara de prieteni unele poze apar cu o rama deosebita.Pentru cultura mea generala stie cineva ce reprezinta? Joc de 10 ani dar pe asta nu o stiu;)
  6. BraveWww

    Texte

    Pe toate lumile apar textele ajutatoare o parte in engleza,o parte in romana
  7. BraveWww

    Defectiune?

    Buna ziua,in acest moment jocul nu poate fi accesat.Este o defectiune in server?
  8. BraveWww

    Cristale nesemnalizate

    Varianta 1.203 nu a dus la remedierea defectiunii pe laptop si PC.Daca sunt in asezare 2 cristale simultan dupa colectarea primului dispare atentionarea.
  9. BraveWww

    GvG

    Pe harta GvG "Pozitionare asupra cartierului general" nu mai are efect,de asemenea clickul in "Jurnal evenimente". Am intrebat mai multi jucatori crezand ca este doar la mine.
  10. BraveWww

    REGULAMENT

    Pentru a evita nenumarate subiecte inutile recomand urmatoarea lectura: https://ro0.forgeofempires.com/page/the_game/rules/ Daca nici asa nu se intelege zicala "ce nu este interzis este permis",vand Dictionar Roman-Roman:D
  11. BraveWww

    Donare medalii

    Ar fi binevenita eliminarea limitarii de 99999 medalii la 1 donare in tezaur de pe PC. Nu cred ca afecteaza cu ceva jocul daca depun 1 mil. dintr-una in loc sa donez de 10 ori.
  12. BraveWww

    Incarcare joc

    Buna dimineata,doar mie nu mi se incarca jocul?
  13. BraveWww

    Sera arctica de portocali

    "Pagube de 150%" Prin 100% inteleg dauna totala,moarte,distrugere,etc 150% cred ca este gresit formulat
  14. BraveWww

    "Noutati in GVG"

    "Astăzi, 19 septembrie, vom activa unitățile aleatorii din GvG pe toate serverele, aducându-ne cu un pas mai aproape de obiectivele noastre de îmbunătățire a acestei părți din joc." Pe 20 si 21 septembrie dupa calcul se blocheaza jocul,refresh,se incarca 52% si intr-un tarziu 100%,dau click pe...
  15. BraveWww

    EVENIMENTUL VERII

    In stanga sus a aparut anuntul ca mai este 1 zi.Poate nu am stiut unde sa caut ceva scris despre eveniment sau este secret,surpriza?:)
  16. BraveWww

    Alcatraz

    Care este legatura intre numarul si tipul de unitati date de Alcatraz? Cladirea da zilnic un numar fix de unitati in functie de nivel,dar diversificarea se face aleator sau exista vreo ecuatie? Exista vreun link unde se poate vedea raportul intre unitati date si cazarme din oras? Multumesc
  17. BraveWww

    Data contului

    Stie cineva unde pot vedea data cand am inceput acest joc?
  18. BraveWww

    Lipsa inspiratie?

    Eventul in curs mi-a intarit convingerea ca au inceput sa se faca lucruri de umplutura,fortate.Ca si cele despre Cleopatra si Napoleon,Misiunea zilnica,se bazeaza pe zeci de productii de minute sau ore pentru ca la final sa primesti un premiu simbolic,cum ar fi sa se plimbe Napoleon cu calul...
  19. BraveWww

    Bunuri tezaur

    Nu stiu unde sa incadrez acest subiect,propunere sau intrebare:/ Cladirile legendare dau bunuri in tezaur din epoca jucatorului,ele putand fi folosite doar in GVG.Care este rostul ca in ARCTIC si OCEANIC legendarele sa bage inutil in tezaur bunuri din aceste epoci cand GVG-ul se desfasoara pe...
  20. BraveWww

    Pachet motivare

    Pachetul de motivare sa poata fi folosit si la colegi,prieteni,vecini,nu doar in interes personal.
Sus