Rezultate căutare

  1. Protectie oras

    Daca un jucator foloseste protectia pentru oras ,ar fi corect sa nu poata ataca pe durata protectiei ...sunt multi care activeaza protectia si ataca pe toata lumea pe urma .
  2. GVG-ghilda eliminata de pe harta

    Am si eu o propunere in legatura cu gvg`ul ... In momentul in care o ghilda este scoasa de pe harta ,logic si corect ar fi sa nu mai poata intra inapoi 1-2-3-7 zile ... Astfel, ghilde precum cele cu care ne razboim nu mai profita de miscari pe harti.... ii scoti in stanga dupa ce mutasera chiar...
  3. GVG

    *Ar trebui sa faceti in asa fel incat sa scoateti limita de mutari a capitalei in GVG sau sa o mariti de la 1 mutare pe zi la 3 mutari pe zi ,astfel incat guildele mici sa aiba sansa de a crea probleme guildelor foarte mari care au monopol pe harti. (evident actiunea pe server se va tripla...
  4. Numai pentru Simona.

    Ar trebui sa faceti in asa fel incat primii 2000 de jucatori din clasament sa fie mai des repartizati in noi vecinatati. Ar fi mai atractiv jocul daca macar odata pe luna ne schimbati aleatoriu si nu cred ca ar fi prea mult de munca pentru INOGAMES. Am aceeasi vecini de 4 luni si deja a...
  5. Fericirea influenteaza atacul ?

    Sal , am nevoie de o informatie referitoare la atacuri... Daca am numai case+cazarme de interventii si populatia furioasa ,imi va influenta puterea de atac ? sa zicem ca am 300% atac ,cate procente se pierd datorate populatiei furioase ?! (daca se pierd)
  6. Progresista cu trupe de Moderna si Postmoderna?e posibil ?

    Spuneti-mi si mie care va pricepeti mai bine la jocu asta ,cum e posibil ca un jucator in progresista sa aiba 4 tipuri de unitati diferite din moderna si 1 unitate comando din postmoderna ? Sa zicem ca e avansat cu misiunile dar nu inteleg cat de avansat sa fie incat sa ii dea trupe de bataie...
Sus