Progresista cu trupe de Moderna si Postmoderna?e posibil ?

EboLLa

Member
Spuneti-mi si mie care va pricepeti mai bine la jocu asta ,cum e posibil ca un jucator in progresista sa aiba 4 tipuri de unitati diferite din moderna si 1 unitate comando din postmoderna ?
Sa zicem ca e avansat cu misiunile dar nu inteleg cat de avansat sa fie incat sa ii dea trupe de bataie ,pt ca mai tre sa faci o cladire din moderna la misiuni ca sa treci mai departe la alte misiuni sau in postmoderna la fel etc.
Sa zicem ca ii da la misiunile de pe teritorii(cu bunuri) dar mi se pare o eroare de joc,ar trebui sa existe o limita la aceste misiuni caci nu ar mai avea farmec jocu ca cineva sa stea in progresista si sa ia medalii la turniru din moderna si postmoderna MOCA,sa bata si vecinii a caror medie este de industriala-progresista si 3-4 in moderna.
Mi se pare o erroare de joc de care acest jucator abuzeaza.
 

DeletedUser2117

Guest
Buna ziua,
nu este bug, la rezolvarea misiunilor se dau recompense unitati din ere mai avansate.

O zi buna si spor la joc !
 

EboLLa

Member
oooo regina din ANB,nu stiam ca esti moderatoare,acum inteleg de ce te uraste wolluso o avea paranoi legate de tine cum a avut si vis-a-vis de mine cum ca as fi spionul tau :(
pai ia fi tu atenta ,eu ma refer exact la un membru din guilda ta... Achillies care nu are cum sa ia la misiuni trupe din ere avansate pentru ca el e in progresista. Poate ca ia la misiunile din teritorii ceea ce eu incerc sa aflu de la altii daca e posibil dar vad ca nu se baga nimeni sa dea informatii.
Ca tot zici de rezolvat misiuni !! Pai tu stii cate misiuni am rezolvat eu si nu am primit decat trupe inferioare sau similare erei in care eram ? iti spun eu ,multe!
 

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,
va rog sa faceti un tichet la suport pentru mai multe detalii (click dreapta oriunde în joc - Suport).

O seara buna si spor la joc !
 
Sus