Rezultate căutare

  1. Shadowss

    Diamante / Oferte cladiri pe diamante

    Buna ziua, Ar trebui sa discutati cu cei care gandesc ofertele de cladiri pe diamante. De exemplu eu nu am jucat de 2 ani de zile , am facut pauza. Am reintrat pe joc si la cateva zile probabil sistemul a vazut ca am pierdut destule cladiri , drept urmare mi-a facut o oferta : Azil Abandonat x...
  2. Shadowss

    Bug Misiune Postmoderna

    Nu arata ce mi-a dat :)) Imagine format mai mare : http://s15.postimg.org/7fogh2ym3/bug.png Urmatoarea tot asa mi-a dat un pachet mare de PF si a 2-a recompensa tot 0 apare
  3. Shadowss

    Intrebare expansiuni diamante

    Buna ziua, Exista o limita de cumparare la expansiunile platite cu diamante ? In sensul ca daca ai 2400 de diamante poti pune odata 4 expansiuni a 600 de diamante ? Multumesc.
  4. Shadowss

    Actualizare detalii sectoare

    Buna ziua, Nu stiu daca sectiunea este destul de potrivita pentru intrebare , dar as dori daca se poate , in masura in care aveti timp sa faceti o actualizare a acestui topic : http://forum.ro.forgeofempires.com/showthread.php?3011-Detalii-sectoare Si daca s-ar putea si acesta ar necesita...
  5. Shadowss

    Refugiul Campionului

    Buna ziua, Daca deblochez al 2-lea slot cu diamante in Refugiul campionului , atunci cand il voi renova la o alta era , acel slot se va sterge sau va ramane ?
  6. Shadowss

    Este picat site-ul ?

    Access Error: Site or Page Not Found Cannot open URL
  7. Shadowss

    Cont alta lume

    Buna ziua , am apasat din greseala pe lumea arvahall si s-a creat un cont. Intrebarea mea este daca acel cont nu are activitate , se va sterge automat? Influenteaza cumva contul pe lumea pe care joc ca au aceeasi adresa de email ? Multumesc
  8. Shadowss

    Intrebare referitoare la calculul monezilor in functie de bonusuri

    Buna ziua, Am o intrebare referitoare la calculul monezilor in functie de bonusurile acordate de fericire , cladiri legendare si motivare. Luam un exemplu simplu : Regina ( 1850 monezi intr-o zi in epoca EVUL MEDIU TARZIU) Calculam : 1850 x 1,2 (20 % bonus dat de fericire , cetateni...
  9. Shadowss

    Butonul Ajutor

    Buna ziua, Vin cu o propunere dupa implementarea butonului Ajutor. Foarte buna aceasta noua facilitate pe care o ofera jocul. Pe langa BUG-ul care sunt sigur ca il cunoasteti si care este raportat si pe serverele beta unde joc , vreau sa adaug cate ceva. Dupa cum bine stiti la profil puteti...
Sus