Așezarea culturală să poată fi vizitată și de alți jucători.

Ahdrian

Well-Known Member
Cred că ar fi util ca Așezarea culturală CURENTĂ a unui jucător (la care el joacă) să poată fi vizitată (vizualizată) așa cum se poate vizita orașul altui jucător. Poate cu permisiunea proprietarului, sau și fără. Astfel, jucătorii s-ar putea apropia discutând strategii pentru Așezările culturale și făcând schimb de experiență.
 

Dumi.

Well-Known Member
Cred că ar fi util ca Așezarea culturală CURENTĂ a unui jucător (la care el joacă) să poată fi vizitată (vizualizată) așa cum se poate vizita orașul altui jucător. Poate cu permisiunea proprietarului, sau și fără. Astfel, jucătorii s-ar putea apropia discutând strategii pentru Așezările culturale și făcând schimb de experiență.
si daca tot o vizitam, faceti-o si jefuibila, ca sa stim o treaba
 

Ahdrian

Well-Known Member
Nu, nu pentru atac sau jefuire, ci doar pentru a se putea face schimb de experiență între jucători despre așezarea respectivă. Atacarea și jefuirea sunt pentru oameni violenți și lacomi. Eu propun ceva pentru cei care vor cunoaștere, adică să învețe jocul mai bine.
 

Dumi.

Well-Known Member
Nu, nu pentru atac sau jefuire, ci doar pentru a se putea face schimb de experiență între jucători despre așezarea respectivă. Atacarea și jefuirea sunt pentru oameni violenți și lacomi. Eu propun ceva pentru cei care vor cunoaștere, adică să învețe jocul mai bine.
ca sa faci skimb de experienta pe problemele asezarilor culturale, se poate face si fara sa ai acces in asezarea altora
din cate stiu sunt destule retele de socializare si prinscreen-ul merge bine, inca
inca ceva: vezi ca faci niste afirmatii nu doar jignitoare, ci si in profunda neconcordanta cu arhitectura jocului
daca iti dau bataie aici pe joc, nu inseamna ca asta ma defineste si in viata reala, grija mare la acuze !!!!!!!
Heeey!!! Asta e joc de strategie care se bazeaza in 85% PE LUPTE, helloooo?
 

Ahdrian

Well-Known Member
De acord cu tine, dar nu toți știu să captureze ecranul și să folosească servere terțe pentru transmis imagini. Propunerea mea e ca această colaborare să fie permisă în cadrul jocului, nu prin instrumente externe.
 
Sus