Acces tehnologie GBG

Bună ziua!
Am înţeles că unii jucători folosesc o tehnologie superioară pentru a da bătălii în Câmpul de luptă al ghildelor.
Este normal, înţeleg evoluţia tehnologică, de ceea doresc să am acces la ceastă tehnologie, pentru a putea juca de la egal la egal.
Nu sunt un jucător foarte slab, pot da peste 10000 de bătălii pe sezon folosind degetul pentru a face clik cu mouseul.
Să fac o comparaţie. Messi este mai talentat decât Ronaldo, dar Ronaldo s-a antrenat şi prin efortul depus a compensat decalajul, dar Messi este tot om.
Eu mă pot antrena să fiu competitiv faţă de un alt jucător, dar nu pot fi mai bun decât o tehnologie.
Nu este o deplângere, pur şi simplu, când chinezii au inventat tunul cu praf de puşcă, celelalte popoare nu i-au acuzat, ci au preluat tehnologia.
De aceea, vă rog, în mod public, să ne oferiţi acces la această tehnologie, pentru a putea juca de la egal la egal.
 

Ahdrian

Well-Known Member
Nu prea cred că unii folosesc scripturi ca să joace automat la GbG. Am văzut că mulți acuză cutare ghildă sau cutare jucător, dar cred că programatorii FoE sunt destul de versați ca să-i depisteze automat. Ca programator eu însumi, știu că e posibil să se depisteze accesările rapide, programate, prin scripturi. Am încredere că programatorii FoE știu și ei asta. Dar sunt mulți frustrați când o ghildă uriașă (de zeci de jucători foarte mari) declanșează un atac masiv la GbG, la aceeași oră, și cuceresc foarte rapid sectoare.
 
Nu prea cred că unii folosesc scripturi ca să joace automat la GbG. Am văzut că mulți acuză cutare ghildă sau cutare jucător, dar cred că programatorii FoE sunt destul de versați ca să-i depisteze automat. Ca programator eu însumi, știu că e posibil să se depisteze accesările rapide, programate, prin scripturi. Am încredere că programatorii FoE știu și ei asta. Dar sunt mulți frustrați când o ghildă uriașă (de zeci de jucători foarte mari) declanșează un atac masiv la GbG, la aceeași oră, și cuceresc foarte rapid sectoare.
Am înţes că deja au fost banaţi câţiva jucători din ghilda "uriaşă (de zeci de jucători foarte mari)", ca să folosesc expresia ta, deci, sigur foloseau scripturi...
Şi eu fac parte tot dintr-o ghildă "uriaşă (de zeci de jucători foarte mari)", suntem activi şi nu dăm lupte aşa de repede, dacă înţelegi ce vreau să spun : ))
 
Sus