Accesare trupe

BraveWww

Well-Known Member
S-a facut modificarea ca "pentru un randament mai bun se afiseaza doar 20 de unitati libere de acelasi tip"
Dar eu am 100 de tancuri libere,afisate 20,iar cand acestea sunt ranite nu am cum sa le accesez pe cele valide sa pot lupta mai departe.
Exista o varianta necunoscuta mie prin care sa-mi aleg din cele 100 pe cele cu care vreau sa lupt?
 

DeletedUser5468

Guest
Păi ele se schimbă singure automat sau după un refresh...te pomenești că o fi vreun bug nou.
 

BraveWww

Well-Known Member
Le-am fatait de colo colo si tot alea ranite apareau:)))
Recunosc,refresh n-am dat,dar nu cred ca ar fi normal.
Teoretic ar trebui ca softul sa-mi schimbe ca afisare cele ranite cu valide in grupul de 20?
 

DeletedUser5468

Guest
Normal, ele ar trebui să se schimbe automat. Am să văd pe beta, am să le toc pe toate în lupte să văd dacă se schimbă, dacă nu înseamnă că e bug...care va trebui raportat.
La noi deja a apărut 1.48, sunt curios dacă mai apare ceea ce ai scris/pățit tu mai sus.
 

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua,

Incercati cu un refresh si daca nici atunci nu se schimba/actualizeaza, va rog sa faceti un tichet la Suport.

Zi frumoasa si spor la joc.
 

BraveWww

Well-Known Member
Am sa incerc,dar nu mi se pare normal ca atunci cand ataci pe automat sa castigi timp dupa 2-3 lupte sa dai refresh.
 
Sus