Aceleasi teritorii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ce are lumea asta diferit? Eu practic am nimerit EXACT aceleasi teritorii, cu aceleasi cuceriri si aceleasi resurse dobandite in functie de cuceriri. E cam bizar.
 

DeletedUser513

Guest
Pai lumea asta e la fel,e facuta pentru a putea intra jucatori noi si pentru cine vrea sa prinda loc in clasament,sa o ia de la inceput,etc lumii cu lucruri mai speciale probabil vom vedea mai tarziu...
 

DeletedUser

Guest
de ce nu pot sa-mi fac cont cu acelasi user si e-mail ca pe primul server?
 

DeletedUser337

Guest
nu are cum sa nu poti...eu personal am cont cu acelasi user si aceeasi adresa de email si iti spun 100% sigur ca merge!
 

DeletedUser

Guest
de o juma de ora incerc dar imi tot da eroare ca userul si adresa de e-mail sunt folosite :(
 

DeletedUser513

Guest
Am spus ca nu are nimic nou cat de simplu vrei sa spun ca sa intelegi?
 

DeletedUser

Guest
Bai macar mi-ati dat 30 de diamante. Mi-am luat si eu un de ala cu prastia in plus. Super, ma simt asa implinit!

Later Edit: Nu-mi mai vede unitatea cumparata =)) Minunat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si uite ca nu sunt aceleasi teritorii, am descoperit un produs nou pe care nu-l aveam pe Lumea 1. Ce moderatori lipsa.
 

DeletedUser

Guest
Vreau sa zic ca moderatorii nu m-au ajutat sa lamuresc problema. In cazul asta, moderatorul lipsa esti tu. Ai raspuns la altceva insa n-ai raspuns fix la problema mea. Produsul nou e panza, lucru pe care nu-l aveam pe Lumea 1. Deci nu sunt pana la urma teritorii identice. Mi-am raspuns eu singur. Nu o vad ca o jignire ci ca un fapt.
 

DeletedUser

Guest
8663929.png


M-am uitat eu mai bine nu stiu de ce, dar asa este cum zic: Panza...L2, Brisgard

Pe L1, am abanos acolo:

8663957.png
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Depozitele de la provincii se primesc aleator, fără legătură între lumi.

Colega mea spunea că pânza se putea obţine şi pe l1, doar că nu s-a nimerit la dvs.
 

DeletedUser

Guest
In fine. S-a lamurit subiectul. Poti inchide topic-ul daca vrei.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus