Afisare trupe libere in meniu

  • Autor subiect DeletedUser5079
  • Data de început

DeletedUser5079

Guest
Va rog sa faceti ceva cu meniul in care sunt afisate armatele, pentru o ordonare clara a trupelor libere fata de cele recrutate. Am peste 300 de armate libere si deja am inceput sa ma plictisesc cand caut sa fac o grupa de 8 armate recrutate pentru a pune o aparare sau a da un atac.....faceti cumva sa fie afisate separat cand se activeaza obtiunea de `evidentiere unitati libere`....ori la inceputul sirului de armate dintr-o anumita categorie, ori la sfarsit.....
Va multumesc...Cu respect Andrei Valeriu
 

DeletedUser6083

Guest
ABSOLUT PRO !
Desi....s-a mai discutat de cateva ori aceasta propunere.....dar tot n-a fost implementata......
Pe langa faptul ca scriem "PRO"....nu putem decat sa speram ca poate-poate....
 

DeletedUser5468

Guest
Pro, deoarece în era colonială sunt aproape toate unitățile portocalii și banda aia e tot portocalie și e enervant, trebuie să te uiți de multe ori ca să le deosebești.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5248

Guest
Buna seara, si eu sunt TOTAL DE ACORD cu aceasta propunere. In plus, daca imi permiteti, ar fi frumos ca si unitatile cu viata luata din ele sa apara mai pe la final, si cele sanatoase sa fie tot timpul in fata, ca se intampla sa dam si multe lupte zilnic.
Nu cred ca este chiar un efort asa de mare.
O seara buna.
 

DeletedUser7516

Guest
PRO , foarte buna ideea sper doar sa se implementeze .
 

DeletedUser

Guest
DE ACORD CU MAJUSCULE..am cerut si eu asta in mod repetat precum si schimbarea semnului cu banda portocalie pe colt care se poate confunda spre exemplu la trupele de comando care au tot asa ceva..desi se implementeaza azi versiunea noua nici ea nu contine rezolvarea doleantelor noastre. felicitari
 

DeletedUser5434

Guest
Salutare,

O idee foarte buna, pe care vroiam sa o propun chiar eu acum, dar vad ca exista deja. Cu toate acestea noile actualizari nu au tinut cont de aceasta propunere.
Sunt sigur ca nu este greu de implementat si ne-ar ajuta foarte mult in gestionarea trupelor.
In final vreau sa mentionez ca modificarea aceasta ar avea o valoare foarte mare in joc comparativ cu modificarile care sunt facute de obicei, precum diverse animatii, ceasul care arata cat timp mai este pana la primul punct forge, traduceri etc.

Numai bine
 
Sus