Ajutor reciproc pentru a deveni cu totii cat mai buni

DeletedUser

Guest
Salut! Haideti sa ne ajutam intre noi vizitandu-ne fiecare oras si sa dam la actiunea care dubleaza proviziile.:up:
 

DeletedUser216

Guest
Nu poti face asta decat cu vecinii tai si cu cei din ghilda ta.
 

DeletedUser115

Guest
Atunci nu iti ramane decat sa le dai fiecarui vecin in parte un mesaj in care sa le spui asta, desi sincer, cred ca ei vor prefera sa te atace pentru puncte, ceea ce iti recomand si tie, avansezi mai usor facand puncte, iar partea de suport las-o pentru ghilda. Mult succes.
 

DeletedUser3540

Guest
Atunci nu iti ramane decat sa le dai fiecarui vecin in parte un mesaj in care sa le spui asta, desi sincer, cred ca ei vor prefera sa te atace pentru puncte, ceea ce iti recomand si tie, avansezi mai usor facand puncte, iar partea de suport las-o pentru ghilda. Mult succes.

Cand se va introduce o metoda sa dam mesaje la toti vecinii deodata,sau sa dam mesaje la o ghilda intreaga,asta fara sa stam sa ii adaugam manul in lista de destinatari...
Ceva de genul a ce gasim pe stats la grepolis,adica un generator... :D
 

DeletedUser2646

Guest
Poti oferi/primi suport si de la cei pe care ii ai la prieteni ( persoane diferite de vecini si ghilda).
 

DeletedUser3540

Guest
:) Stiu asta,eu am intrebat altceva,citeste mai atent..inca astept raspuns de la Adminul angrenat in aceasta discutie.Multumesc!
 

DeletedUser3540

Guest

cred ca tu esti cel neatent dintre noi doi. nici macar nu vorbeam cu tine....;)

Cand postezi in urma cuiva inseamna ca vorbesti cu el,
Cand vrei sa raspunzi cuiva anume ii dai cu citat,cum ai facut acum...eu de unde era sa stiu..
winkfoe.png
 
Sus