Am o întrebare

Baba Yaga 2

New Member
Salut numele meu de pe FOE e Baba Yaga. Acesta este contul unui văr care mi l a dăruit pentru a pune această întrebare.
Am vorbit cu niște prieteni ca să mă ajute cu puncte forge la cladirile legendare din orașul meu . Ei au promis că îmi donează puncte forge . A fost de comun acord. Acum vine si întrebarea mea: Este permis așa ceva? Eu consider ca au voie cât timp e de comun acord, plus ca fiecare face ce vrea cu producția lui de puncte forge.
Pun această întrebare ca să nu fac vreo ilegalitate și sa ma trezesc cu contul blocat.
Iubesc joc si petrec câte 3 ore pe zi pe el.
O zi frumoasă
 

dunbarton

Well-Known Member
Salut,

1. Cladirile legendare pot fi crescute MAI ALES cu ajutorul punctelor forge donate de alti jucatori. Donatiile poarta numele de "contributii", iar informatii mai amanuntite le gasesti aici:

2. Trei ore pe zi e destul de putin daca vrei sa te dezvolti mai repede;

3. Nu inteleg de ce a trebuit sa folosesti contul varului tau (ar trebui sa fii ingrijorat mai degraba de acest lucru si nu de contributiile pe care le vei primi); de pe contul tau nu puteai pune intrebarea ?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Vă rog să faceți tichet la Suport pentru a vă ajuta la recuperarea parolei. Folosirea unui alt cont decât al dvs. contravine regulamentului.

Cât privește donațiile prietenilor, vă rog să citiți regulamentul de joc, în special secțiunea despre multi-cont și cont de suport.
 
Sus