Aplicația pentru iPad

  • Autor subiect DeletedUser6947
  • Data de început

DeletedUser6947

Guest
foe pe smartphone

dispun de un smartphone windowsphone
as dori sa se faca o aplicatie care sa se poata descarca din store si sa pot verifica orasul
ma pot astepta la asta?
 

DeletedUser30

Guest
Momentan nu exista aplicatii pentru dispozitivele mobile, vom transmite cererea dvs. dezvoltatorilor jocului.

Multumim!
 

DeletedUser5214

Guest
Aplicatie Ios (Ipad)

Buna ziua , m-ar interesa si pe mine daca s-a finalizat aplicatia pentru apple store sau daca exista o modalitate sa fie jucat jocul de pe ipad...intr-un post mai vechi de prin 2012 era un print screen de pe un ipad ... multumesc anticipat
 

DeletedUser1022

Guest
Buna ziua , m-ar interesa si pe mine daca s-a finalizat aplicatia pentru apple store sau daca exista o modalitate sa fie jucat jocul de pe ipad...intr-un post mai vechi de prin 2012 era un print screen de pe un ipad ... multumesc anticipat

salut,
uite, sper sa nu gresesc, dar din cate imi aduc aminte apple nu a fost niciodata un fan flash si nu au oferit niciodata suport pt fash in iOS
mai nou, android a scos suportul pt flash incepand cu versiunea 1.10(aproximativ)

asadar, viitorul jocurilor dezvoltate in flash pe dispozitivele mobile este incert si neprioritar.
desi dezamagitor (multi am vrea sa intram de pe telefon/tableta sa dam ceva comenzi pe joc) asta e situatia.
in acest moment nu se poate juca pe iOS
este/era posibil sa-l joci de pe android, cu ceva hack-uri in adobe flash player, sa-l duci la o versiune superioara.
si atat.
 

DeletedUser2967

Guest
Când va fi posibil sa jucăm Forge of Empires pe tableta ? În 14 Iunie 2013 a fost postat acest anunț. A trecut mult timp de atunci , s-a făcut ceva ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna ziua, cu toate ca a trecut ceva timp de la anunt, in momentul cand se va putea juca Forge of Empires pe tableta se va anunta pe forum.

O seara placuta.
 

DeletedUser2967

Guest
treaba e ca trebuie ADOBE FLASH PLAYER si din cate vad , nu este compatibil cu iPad-ul , atunci cu se v-a face ? v-a fi o aplicatie ? din cate stiu , innogames mai are aplicatii pt triburile .
 

DeletedUser

Guest
Se poate juca FOE pe un smartphone?

Există în acest moment vreo aplicație sau este posibil să jucăm și de pe un smartphone/tabletă ?
 

DeletedUser216

Guest
Din cate stiu eu inca nu, dar se lucreaza la asta.
E posibil totusi sa mearga pe tablete cu windows.
 

DeletedUser8368

Guest
Intrebare

Am o intrebare simpla :) Se poate juca FoE de pe tableta?
 

DeletedUser8319

Guest
se poate doar pe iPad,dar e in lucru
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna seara, optiunea de a juca FoE pe tableta este inca in lucru.
Cand se va putea juca pe tableta se va anunta pe forum.
 

DeletedUser2967

Guest
daca innogames nu va face o aplicatie speciala pentru iPad, nu se va putea juca deoarece apple nu vrea ca tabletele sa aiba adobe flash player.

35hg5ck.png
 

Simionos

Member
Salut.

Ar fi mult mai activi jucatorii daca s-ar gasi o solutie sa poata fi jucat FOE pe orice tableta :)
Asteptam solutii.
 

DeletedUser8328

Guest
eu am o problemă existențială legată de FoE.

îmi place jocul destul de mult. dar îmi place și să dorm. aș vrea să pot juca FoE în somn. de multe ori când mă trezesc dimineața sunt supărat că n-am jucat FoE.

dacă s-ar găsi și pentru asta o aplicație, ar fi un câștig extraordinar, pentru că atunci chiar și cei care dorm ar fi activi în joc... :D :D :D
 
Sus