aplicatie iPad

  • Autor subiect DeletedUser2967
  • Data de început

DeletedUser2967

Guest
pana acum merge bine. dar sunt si niste modificari : cand atingi (nu dai click :) ) o cladire legendara nu se deschide meniul. in schimb cladirile de productie prozizii si bunuri, casele si cazarmele merg bine. dar mai este ceva nou : istoricul de evenimente este la mesaje, dar inca nu se pot trimite mesaje (este in lucru). la notificari (evenimente, stiri, mesaje), iti arata cand a fost acceptata o oferta, productia a fost finalizata si cand punctele forge au ajuns la 10. si inventarul s-a schimbat : Stoc (acolo sunt produsele, piatra bazalt, sarma etc.). deci cred ca primaria nu mai are vreo functie in afara de monede. cred ca profilul va fi la setari.

depozit (inventar) de produse (este partial in IMAGINE)
2la8wtf.png

Depozit de cadouri
20tpc1y.png

setari (este partial in IMAGINE)
25jh6dv.png

mesagerie (este partial in IMAGINE)
2lmopqg.png

in orice caz, toate butoanele vor fi activate peste ceva timp, dar este SUPEEEEEER !!!!!!!!!

notificari Apple
14d0hw4.png
2q21se8.png

p.s. daca poate un moderator sa mute aceasta tema in Discutii Generale ? am vrut sa scriu la inceput ca este bug, dar m-am razgandit
 
Ultima editare de un moderator:

maketi

Well-Known Member
Din pacate aplicatia merge doar pe ipad ,aveti idee daca avem sanse sa jucam FOE pe Iphone in viitorul apropiat ?

Offtopic - sa inteleg ca bonusul de 50 diamante este doar pentru cei ce au bani de ipad , restul muritorilor de rand trebuie sa dea skip la misiune ;((.
 

DeletedUser2967

Guest
3 chestii mai vreau sa intreb :

1. de ce apare versiunea 1.26 atunci cand se incarca ?
2. daca este posibil, cum vad clasamentul global? daca il atingi nu iti arata.
3. ghildele inca nu sunt "disponibile" pe iPad, asa-i ? ma refer sa vezi ghilda, profilul, tezaurul etc. , nu membrii. pe aceeia ii am
 
Ultima editare de un moderator:
Sus