Arena PVP

no name21

Well-Known Member
In aceasta parte a jocului am 2 lucruri asemanatoare care ma deranjeaza.
1. Cel de pe locul 50 ia aceessi recompensa ca cel de pe 21;
2.Cel de pe locul 500 ia aceeasi recompensa ca cel de pe locul 51:
Eu sunt de parere ca ar trebui sa fragmentati mai bine recompensele de la clasamente pt ca de exemplu, eu care sunt pe loc 29, iau 50 de diamante si m-as multumi si cu 30 (adica sa fiu clasat pt recompensa '500-51', dar nu mi se pare corect pt cat am luptat sa iau atatea diamante cate ia si unul care a facut pana acum cat fac eu intr-o zi in PVP, adica pana in 9k puncte. Va faceti niste clacule si modificati total recompense din 10 in 10 locuri (asta de la locul 10 in sus).
 

pison

Banat
Mare dreptate ai , dar din pacate nu o sa te asculte nimeni! Poate daca ai cumpara niste puncte forge, atunci s-ar putea, dar asa...
 

Dumi.

Well-Known Member
De asemenea am propus acum cel putin jumatate de an, ca punctele de clasament aferente unor batalii castigate, sa creasca proportional cu uzura.
Nu mi se pare corect ca unul care da cu tabere, o zi intreaga sa ia acelasi numar de puncte pe o batalie, avand uzura maxim 10, in timp ce eu dau lupte la si la uzura 130.
Personal nu ma intereseaza ata de mult recompensele de care se vorbeste mai sus, dar macar la punctajul ala mai umblati. astfel incat ca recompensati CORECT, pe cel care reuseste sa treaca de adversari la uzuri mari si foarte mari !
 
Sus