Asediu

  • Autor subiect DeletedUser2173
  • Data de început

DeletedUser2173

Guest
Propun ca, atunci cand un sector din ghilda ta este atacat acest lucru sa fie afisat si in interfata orasului, undeva in stanga la misuni , sau in dreapata ...oriunde, numai sa exista
 

DeletedUser7925

Guest
De acord, o mică notificare în istoricul evenimentelor
 

DeletedUser5468

Guest
Contra...nu trebuie să fie văzut de nimeni asediul în notificări...mai trebuie urmărită și harta. Să ai 2 sectoare și să dormi cu ele 4 ani și să mai vrei și notificări pentru un asediu...nu vreți cam multe?
 

DeletedUser2173

Guest
Ati inteles gresit, eu nu vreau sa imi arate in notificari ci chiar in oras acolo unde sunt misiunile sau in alta parte, daca sunt ON sa pot reactiona, nu sa intru pe harta sa vad ca nu se intampla nimic si sa revin...e o actiune in plus care poate fi eliminata. E treaba fiecaruia cate sectoare are si cat timp le tine, eu vreau doar o atentionare in interfata orasului, atunci cand esti ON, nu cred ca cer prea multe... si tot ce am cerut, majoritatea au fost pentru imbunatatirea jocului
 

DeletedUser7925

Guest
Contra...nu trebuie să fie văzut de nimeni asediul în notificări...mai trebuie urmărită și harta. Să ai 2 sectoare și să dormi cu ele 4 ani și să mai vrei și notificări pentru un asediu...nu vreți cam multe?
Chiar dacă sunt două sau 20 nu contează o mică avertizare care să ne scutească de miile de click-uri :):) și nu cred că este prea mult :eek::eek::(;)
 

DeletedUser5468

Guest
:rolleyes:Puțin contează dacă suntem pro sau contra. Momentan să ajungă această idee la dezvoltatori, apoi ei decid dacă o implementează sau nu... :confused:
 

DeletedUser9760

Guest
de unde stii? tu esti soferul la masina care livreaza scrisorile?
 

DeletedUser7925

Guest
Multe propuneri au fost introdu-se în joc, de la părăsirea unei ghilde și întoarcerea înapoi după 7 zile până la noua mesagerie, de la GvG până la deblocarea peste lvl 10 ale legendarelor, precum și alte schimbări minore care nu sau simțit dar au avut un efect mare, singura nemulțumire este timpul, cei de la Inno au nevoie de luni ca să facă o treabă bună:eek::eek::D:D:p
 

DeletedUser5468

Guest
de unde stii? tu esti soferul la masina care livreaza scrisorile?

Nu cred că te doare capul de unde știu eu ce și cum se întămplă...oricum azi pe beta se va face recalcularea punctelor, gata cu miliardele și triliardele.

Multe propuneri au fost introdu-se în joc, de la părăsirea unei ghilde și întoarcerea înapoi după 7 zile până la noua mesagerie, de la GvG până la deblocarea peste lvl 10 ale legendarelor, precum și alte schimbări minore care nu sau simțit dar au avut un efect mare, singura nemulțumire este timpul, cei de la Inno au nevoie de luni ca să facă o treabă bună:eek::eek::D:D:p
„Introduse” nu introdu-se...

Da, sunt o grămadă de idei bune transmise la ei, dar ei aleg câteva dintre ele foarte tâmpite...inutile din punctul meu de vedere, unele...
 
Sus