Atacare vecin - Este normal?

BlueWing

Well-Known Member
Am dat click pe ATACA la un jucator de 52 de puncte. Ulterior am ramas cu gura cascata, si evident am pierdut toti soldatii!
Este normal ca un jucator asa avansat, cu atatea cladiri si armate sa fie raportat cu 52 de puncte? E o pacaleala, sau cum?
52 de puncte!.jpg
 

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua.
Cel mai probabil jucatorul respectiv nu a fost activ in joc, o perioada de timp si in astfel de situatii exista o eroare de afisare in privinta punctajului. Dar, daca va uitati in clasamentul general, veti constata ca punctajul jucatorului respectiv este afisat corect.
O zi frumoasa si spor la joc.
 

BlueWing

Well-Known Member
Pentru un jucator de 52 de puncte nu te uiti la clasamentul general... Treaba e ca eroarea asta m-a facut sa pierd timp si resurse degeaba. De multe ori nu stai sa verifici tot. In mod normal se merge pe premiza ca informatiile afisate sunt corecte! Ala avea 52 de puncte de cateva zile bune,, nici nu l-am bagat in seama pana azi!
 

DeletedUser44

Guest
Si eu am jucator de 2445 puncte in era industriala cu Cladiri legendare si cladiri avansate
 

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,
Aceasta problema este cunoscuta, raportata si in curs de remediere.
Speram, in cel mai scurt timp posibil, sa se rezolve.
O seara frumoasa si spor la joc!
 

DeletedUser8328

Guest
Am dat click pe ATACA la un jucator de 52 de puncte. Ulterior am ramas cu gura cascata, si evident am pierdut toti soldatii!
Vezi atașament 847

Nu te corectez, doar îți dau o idee: intră întâi la om în oraș și fă-te că admiri peisajul (motivări, chestii, balamale sau doar de sanchi așa) ca să te lămurești măcar ce clădiri are. Nu te „arunca” ca hiena sau ca șacalul direct la atac...
Dacă n-am înțeles bine, îmi cer scuze anticipat. :) Sau dacă ai văzut de fapt înainte ce are în oraș, atunci nu te baza pe cifrele alea, ci pe logică. Logica spune că dacă are clădirile cutare sau cutare atunci poate avea și soldații cutărică sau cutărel. Și poate n-a avut omul chef să-i trimită la atac. Nu scrie nicăieri în regulamentul FoE că e musai omul să ducă războaie permanent ca să facă puncte. Altă idee: poți să intri la turniruri ca să vezi dacă nu-l găsești cumva pe acolo prin clasamentele pe medalii; se poate întâmpla ca acolo să fie corect înregistrate victoriile lui, chiar dacă la el pe poză punctele nu-s actualizate. E o muncă în plus, într-adevăr, dar „frica păzește pepenii” :D
 
Sus