Banditi transformati in unitati inainte de a fi atacati

maketi

Well-Known Member
Aleator pe terenul de lupta din era moderna banditi se transforma in unitatile care le insotesc inainte de a fi atacati .De exemplu atac cu 1recrut +7banditi si cand se deschide terenul de lupta ma trezesc ca am 4recr+4band asta inainte ca vreo unitate adversa sa se fi mutat pe terenul de lupta .Daca e nevoie atasez si printscreen-uri. Am sters temporarele , cookies merge bine 2-3 atacuri dupa care problema revine .
 

DeletedUser5468

Guest
Să nu-ți faci griji, e un bug vizual, eu mă duc cu 1 tun modern și 1 recrut și 6 bandiți, și îmi arată pe teren că am 4 recruți 2 tunuri și 2 bandiți. Chiar dacă tu îi vezi sub altă formă față de bandiți, să știi că tot bandiți sunt, chiar dacă arată ca recruți și tunuri, căci tunul ar trebui să ia din viața tunului meu netransformat(care era bandit), abia după ce îl lovește se pune ca și transformat.

Sau alt exemplu, mă duc cu 2 recruți și 6 bandiți, și vecinul respectiv are 3 lunete 5 tunuri,și pe teren imi intră 4 recruți și 4 bandiți, și luneta dă intr-un recrut(care defapt e un bandit) fără să îi ia ceva din viață, și normal ar trebui să îi fi luat dacă era recrut.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus