Bonus primarie

M4V3r1ck

Active Member
Eu nu inteleg de ce bonusul pe care il primim de la primarie ramane acelasi indiferent de epoca, cand normal ar fi sa creasca, tinand cont de faptul ca numarul locuitorilor din oras creste cu fiecare epoca, deci normal ar fi ca o data cu trecerea la o alta epca bonusul sa creasca.
 

DeletedUser2045

Guest
Acest subiect a mai fost discutat si raspunsul a fost ca bonusul la primarie ramane la 500 banuti si infiltrarea ramane la 100 banuti.
Acum, datorita faptului ca infiltrarea a crescut in ultima Era, ar fi normal sa creasca si bonusul la Primarie :D
 

DeletedUser6213

Guest
daca aveti sicladiri legendare si regele si multe multe case nu vad de ce ar mai trebui sa aveti bonus maimare
eu am aachen si vasile si san marco si multe case si imi ajung banii
 

DeletedUser6079

Guest
adica daca achem da la nivel 10 12K de monezi iar vasile inca per atata si plus san marco care ti le mareste pe mine nu ma deranjeaza bonusul la cate case jefuim nu ne trebuie:))
 

DeletedUser6491

Guest
daca aveti sicladiri legendare si regele si multe multe case nu vad de ce ar mai trebui sa aveti bonus maimare
eu am aachen si vasile si san marco si multe case si imi ajung banii

Adica daca un jucator nou care nu are rege si ce mai zici tu acolo ti se mai pare normala treaba?
 

DeletedUser6213

Guest
daca nu te chinui e normal
vrei monezida tu ce faci in schimb?
eu de cand au aparut cladirile legendare ma chinui la ele si am 10 pe Arhavall 8 pe Brisgard si 3 pe Cirgard
 
Sus