bonusurile din industriala

  • Autor subiect DeletedUser6079
  • Data de început

DeletedUser6079

Guest
Conform cu noua reechilibrare care nu prea mai este asa de noua am scazut in bonusul de atac si cel de aparare dar bonusurile mari din industriala au ramas aceleasi si sunt de acord sa nu fie asa de ushor de cucerit dar debea am ajuns la bonus 50% din provinciile din nord si fac fata foarte greu inainte dadeam cu tunul de camp 4-6 unui obuzier iar acum dau 0-2 si tot asa cu celelalte trupe noroc de campioni astia ma mai scoate din belele imi place sa-mi folosesc armata in lupte am cucerit mereu prin lupta nu prim comert sau negocieri si asa voi face cred pana acum cand voi da de bonusul de 70-75% cer ca bonusurile sa se micsoreze macar cu 15 stiu ca alti au trecut de mult de aceste provincii dar sa va reamintesc ATI AVUT BONUSURILE INTREGI DE 150%
 

DeletedUser7052

Guest
Vai de mine, eu am nimerit o provincie cu 110%, este si cu 150? Cred ca mor de inima!
Am si eu o intrebare si nu stiu unde sa o asez, e bine aici?
Pe era industriala dupa ce se cucereste regiunea New Cragshire, apare misiune cu recompensa de unitati libere. Pe progresista care e regiunea minune? Multumesc frumos!
 

DeletedUser7420

Guest
Sper sa se ia o masura in acest sens deoarece si eu intampin aceasi problema sunt sectoare cu bonus enorm...care sunt foarte greu de invins..Multumesc anticipat! Asteptam un raspuns favorabil.
 
Sus