bug buton taverna

  • Autor subiect DeletedUser5192
  • Data de început

DeletedUser5192

Guest
Dupa introducerea de pvp am observat ca nu se mai comporta la fel butonul de vizitare taverna, si anume cand apesi pe el nu se mai deschide taverna cum era inainte ci trebuie sa mai dai un click si apoi se deschide. Era mai bine inainte:)
 

Vali

Well-Known Member
No way...
Vrei sa spui de cea din bara de jos?! Pai nici nu aveam nevoie! Pentru ce ai nevoie sa se deschida? Ce vrei sa vezi, pe ce scaun te asezi? E pierdere de timp!

Sa te vad eu cand ai misiune zilnica sa te asezi la 40 de taverne, si trebuie sa o faci in cateva minute ca se termina misiunea si pierzi un "cadou" pretios!
Asa cum e acum, treci repede, dai click imediat pe fiecare scaun de-ala si treci la urmatorul... Pana acum, dadeai click, asteptai sa se deschida fereastra, alt click pe buton sau langa fereastra sa o inchizi, si apoi treceai la urmatorul prieten... Mai mult de jumatate de timp pierdut pentru ce? sa vezi o masa si pe ce loc te asezi? cu ce te ajuta? :D

Deci nu e in niciun caz bug ci o facilitate IMENSA, pentru unii, chiar daca nu iti dai seama ;)

Aaaa.. am uitat sa scriu...
(Urata culoare la forum :))))) )
 
Ultima editare:

DeletedUser5192

Guest
da exact, ai dreptate:)) acum mi-am dat seama ce au facut, credeam ca e bug ca tre sa mai dau un click ca sa se deschida fereastra, e mult mai bine asa
 
Sus