Bug Event de Iarna

  • Autor subiect DeletedUser6281
  • Data de început

DeletedUser6281

Guest
Am observat ca este bug la event, mi-am vandut cofetaria imensa si nu am primit nimica la schimb, nici tebelul cu premiile nu s-a resetat, a ramas neschimbat de sambata.
 

DeletedUser9711

Guest
si eu am patit la fel cu cofetaria imensa
am vorbit cu cei din ghilda si au spus ca si pe beta este aceeasi problema
 

BraveWww

Well-Known Member
Cred ca s-a rezolvat.Pe Cirgard am castigat cofetaria,am construit-o,am vandut-o si am capatat una mai mare.
Se vede in oras(pentru cine nu crede):)
 

DeletedUser6700

Guest
si eu am vandut cofetaria imensa pe C si nu am primit nimic
 

DeletedUser5468

Guest
Cred ca s-a rezolvat.Pe Cirgard am castigat cofetaria,am construit-o,am vandut-o si am capatat una mai mare.
Se vede in oras(pentru cine nu crede):)

Nu, nu s-a rezolvat, la tine și poate la alți câțiva a mers, dar la restul nu e rezolvat...

Ciudat...

Problema a fost rezolvată de către tehnicieni în cursul nopții.
Jucătorii care au deschis misiunea după ora 2:20 CET (3.20 ora noastră) nu au probleme cu vânzarea și primirea unei noi cofetării.
Cei care au fost deja afectați de bug vor primi clădirea corespunzătoare cel mai probabil mâine, după ce echipa tehnică va pune la punct o metodă automată în acest sens.

Vă mulțumim pentru răbdare și înțelegere.
 

DeletedUser6700

Guest
si luandu-ma dupa colegul BraveWwww, am vandut si cofetaria de pe B si nu am primit nimic :( credeam ca s-a rezolvat bug-ul
 

DeletedUser3422

Guest
Salutare ! Eu am alta problema . Pe langa bug-ul cu cofetaria imensa de pe lumea A pe celelalte lumi , desi am cofetarie imensa , cerinta de la misiune e sa dobandesc o alta pe care sa o vand . N-am vazut sa posteze altcineva o sesizare in acest sens .
 

DeletedUser9760

Guest
Cel mai prost event creat de cand FOE exista.....200 de stelute cheltuite si nici o cofetarie,numai monede si resurse :mad:
 

sorin77

Member
Cel mai prost event creat de cand FOE exista!!!!!
Dupa ce ca majoritatea premiilor au fost in bataie de joc la sfirsitul eventului nici nu poti face ce trebuie!
Degeaba vinzi cofetarii ca nu primesti NIMIC!
Indiferent de marimea ei sau epoca ei!
Sa vedem acum cum s-e scot din EDITAT!!!!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9597

Guest
eu am luat cofetaria cu 10 stelute din prima......cum iti e norocul....si mai aveam 16 stelute.
 

DeletedUser9711

Guest
am vandut si eu cofetaria imensa inainte de 2:20 CET si inca nu s-a rezolvat nimic
cred ca va mai dura ceva avand in vedere faptul ca ieri a fost duminica si multi inca sunt plecati de sarbatori
 

simionul

Well-Known Member
S.a rezolvat problema cofetariei?
Am o cofetarie imensa. Daca o vand primesc alta in loc?
Multumesc pentru un eventual raspuns...
 

DeletedUser2117

Guest
Buna seara.
Anuntul a fost facut aici.

Problema a fost rezolvată de către tehnicieni în cursul nopții.
Jucătorii care au deschis misiunea după ora 2:20 CET (3.20 ora noastră) nu au probleme cu vânzarea și primirea unei noi cofetării.
Cei care au fost deja afectați de bug vor primi clădirea corespunzătoare cel mai probabil mâine, după ce echipa tehnică va pune la punct o metodă automată în acest sens.

Vă mulțumim pentru răbdare și înțelegere.
 

simionul

Well-Known Member
am vandut cofetaria imensa pe lumea C si nu am primit nimic...

problema s.a rezolvat doar dupa ce am facut tichet. multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6700

Guest
buna seara... am vandut cofetaria imensa pe C, o cofetarie pe B si o cofetarie mare pe A si nu am primit nimic inca... ce trebuie sa fac ? nu prea stiu cum se face tichetul
 

DeletedUser6678

Guest
Buna seara,

Pentru a face tichet la Suport derulati aceasta pagina pana sus si, in bara, dati click pe Suport sau click dreapta in pagina de joc si alegeti aceasta optiune.

O seara buna!
 

DeletedUser6281

Guest
am facut tichet, sper ca l-am facut corect...multumesc
 
Sus