Bug Fereastra Final Nivel la CL

  • Autor subiect DeletedUser9954
  • Data de început

DeletedUser9954

Guest
Nu stiu sigur daca e un bug sau nu, dar mie de ceva timp nu-mi mai arata fereastra cand o CL la care am contribuit cu PF a facut nivel si am castigat medalii, PF, sau planuri.
Acest lucru se intampla cel mai des pe Telefon (Android), unde nu am mai vazut o fereastra cu castiguri de peste o luna sau 2 (sau chiar mai mult, nu-mi amintesc).
Dar si fereastra care mai apare cateodata pe browser o inchid aproape de fiecare data cu un click oriunde in fereastra de joc.
Se poate rezolva cumva acest bug ? Si este posibil ca Fereastra cu premiile castigate la final de nivel la o CL sa nu se mai inchida cu un click oriunde in fereastra de joc, ci in schimb doar pe butonul X, cum ati mai facut si cu alte ferestre intr-un patch precedent ?

Astept raspuns, mai ales ca este frustrant cand cineva face nivel la o CL, primesti medalii, PF si planuri, dar nu stii ce CL a facut nivel sa controlezi planurile (in multe cazuri) si pe ce loc ai iesit.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Această problemă este cunoscută de către echipa tehnică și se lucrează la remedierea ei.
 

DeletedUser9954

Guest
Multumesc de raspuns si succes. Este frustranta problema.
 
Sus