Bug la shop la event

  • Autor subiect DeletedUser8319
  • Data de început

DeletedUser8319

Guest
Cand am intrat in shop-ul de la event eu aveam sageata de la mouse sus,si dupa o secunda ma trezesca ca nu mai am 150 de oua si imi da 2 planuri la observator,nustiu daca a mai patit cineva asta dar e enervant mai sunt cateva zile si se termina eventul, daca o tine in ritmul asta numai am ce sa cumpar de la shop :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser216

Guest
Sau poate ai dat click din greseala pe cufarul de argint...
 

DeletedUser8319

Guest
Sau poate ai dat click din greseala pe cufarul de argint...

Nu aveam cum sa dau click pe cufarul de argint daca sageata de la mouse era deasupra lui,si in plus mai sunt si alte bug-uri de la bagarea eventului : Atunci cand un jucator imi pune un ou in oras nu vine mosulica sa-mi zica trebuie eu sa ma duc in primarie si sa vad si culmea e ca daca cineva imi m/f o cladire vine mosul si imi spune, dar pe beta lucrul asta cu ouale nu se intampla si mai e un bug visual eu l-am observant dupa bagarea versiunii 1.23 si e foare util pentru jucatori ca poti sa vezi prima miscare pe care o s-o faca unitatea rapida cand ataci un sector din continent dar bug-ul asta se intampla si pe beta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8363

Guest
alex aia cu ouale ii ca poate iti mergea netu greu si fara sa sti ai dat din greseala pe un cufar si tia luat ouale
 

dana32

Well-Known Member
Ba da sunt astfel de erori,aseara aveam altarul cunoasterii motivat,am cules banutii si punctul forge,apoi mi-a disparut punctul...
Sper ca diseara sa nu mai patesc la fel...:(
 
Ultima editare:

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua.
Va rog sa faceti tichet la suport pentru verificari.
O zi buna si spor la joc.
 
Sus