Bug mesagerie

  • Autor subiect DeletedUser4444
  • Data de început

DeletedUser4444

Guest
Mesageria merge mai rau ca un melc.
Si de fiecare data cand sterg un mesaj imi da eroare.
Mai am 20 pagini de sters,trebuie sa indur la fiecare?
 

DeletedUser2486

Guest
Bună seara! Problemele privind mesageria sunt cunoscute şi au fost raportate, iar în curând vor fi rezolvate. Vă mulţumim pentru înţelegere.
 

DeletedUser5822

Guest
Am trecut si la versiunea 1.0, cu tot cu licarirea aiurea a butonului de mesaje. :( E inervant sa verifici mereu si sa vezi ca nu ai defapt mesaje !
 

DeletedUser3255

Guest
Cipriotul...daca ai sters o circulara si se scrie pe ea in continuare tie nu iti mai apare...dar iti licare butonul.
 

DeletedUser5822

Guest
A... am inteles ! O sa testez . Dar este corect ? E aceiasi circulara, ok dar mesajul e nou de ce sa nu mai apara ? E normal sa tinem mesaje , 3 luni sa zicem ca poate vine unu si mai adauga ceva la idee ? Daca retii multe mesaje (in afara ca te incurci in ele) nu incarca jocul ? Stiu oameni (mai ...sa zicem melancolici ) care nu sterg mesajele, e bine , e rau ? Si daca nu le sterg de unde stiu unde s-a postat ceva ? Daca le sterg nu vad mesajul nou !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
seara buna !
intreb si eu aici,ca sa nu mai deschid alt topic : exista posibilitatea ca,daca nu sterg un mesaj din inbox o perioada mai lunga (1 luna,sa zicem),acesta sa dispara de la sine?:unsure:
 

DeletedUser1279

Guest
Buna ziua,
Nu, mesajele nu dispar singure dupa o anumita perioada de timp. Ca sa "scapati" de ele trebuie sa le stergeti manual.
O zi frumoasa!
 

DeletedUser

Guest
am inteles,multumesc pentru raspuns
si totusi,mie mi-au disparut 2 mesaje fara ca eu sa le sterg,sunt absolut sigura de asta si nu,nu-mi stie nimeni parola contului
cum o fi fost posibil?
 

DeletedUser1279

Guest
Buna seara,
In cazul acesta... va rog sa faceti tichet la suport pt verificari.
O seara frumoasa! :)
 

DeletedUser2173

Guest
Deci nu e posibil asa ceva, problema mesajerie este arhi cunoscuta de foarte mult timp si in continuare se merge pe indolenta, acum scriu in circulara, acum dispare...mesaje primite apar la mesaje trimise si invers..... chair nu se paote face nimic de mai bine de 6 luni este asa.... cateodata scrisul apare mult mai tarziu, adica , eu tastez acolo si dupa asta stau si astept sa imi arate literele ca sa pot sa il trimit :(. Cand am propus sa se adauge un buton de bifa, atat pt mesaje cat si pt ofertele de la piata au fost multe PRO , dar totul a ramas in stadiul actual.... oare chiar aceste probleme sunt luate si puse in planul doi, este mai important sa introduci alte ere si alte CL decat sa se rezolve problemele deja existente?
 
Sus