BUG Misiune

  • Autor subiect DeletedUser10689
  • Data de început

DeletedUser10689

Guest
Salutare. am o misiune pe Asi B - Misiune Bonus - Printesa Myciena in care trebuie sa trimit iscoade in provincia Zaldon-on-Sea si Sa ma infiltrez in 5 sectoare ale acestei provincii (conditia e indeplinita si daca dobandesc controlul provinciei).
eu am castigat controlul provinciei dar misiunea nu s-a finalizat.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Ambele cerințe ale misiunii se referă la provincia aflată la est de Zaldon-on-Sea .
 

DeletedUser10709

Guest
Salutare!Joc pe Cirgard am dobandit controlul asupra provinciei Eldenborogh,depozit de bunuri,matase.Dar in meniul constructii nu-mi apare.
 

DeletedUser9534

Guest
La o misiune suplimentara imi cere sa am 1997 de locuitori. Am acum peste 3000 si nu este deblocata misiunea... Asi pune si poza dar imi da eroare ca nu se incarca poza.
 

slvtdr

Member
Buna dimineata. Lumea: Brisgard. Nu pot continua evenimentul. Cerinta: trimite iscoade intr-o provincie. Acum mai bine de 24 de ore am trimis in 7 provincii si jocul nu inainteaza. Am cheltuit din resurse peste 100.000 de monede.
Astfel de "piedici" (trimite iscoade si ...) am intampinat si in povestea principala la cerinte si in celelalte lumi uneori.
Va multumesc. Numai bine.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Trimiterea de iscoade se referă la trimiterea acelui călăreț către o provincie nouă, nedescoperită încă. Dvs. vă referiți la sectoare.
 
am si eu o problema cu misiunile, mai exact cea in care trebuie sa finalizezi de 20 de ori cea mai scurta productie si de 12 ori productia de 4 ore. le fac si nu se finalizeaza. nu pot intra nici la suport, nu imi recunoaste numele
 

DeletedUser9966

Guest
Ciupercuta79, s-a rezolvat aceasta problema, sau inca persista?
 

DeletedUser11668

Guest
Am realizat cladire legendara 20 punte forge bagate si la misiune imi arata tot 18/20
 

DeletedUser9759

Guest
pe lumea E am o misiune sa cuceresc o provincie pe harta......am cucerit provincia dar misiunea nu este finalizata......desi nu mai am ce cucerii...provincia se numeste Cuttingam si este cucerita
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Ambele cerințe ale misiunii se referă la provincia de la est de Cuttingham.
 

DeletedUser9759

Guest
misiunea este...... cucereste provincia Cuttingam...am cucerit-o si misiunea nu este finalizata....este un bug...pe lumea E....va rog verificati......multumesc
 

DeletedUser9759

Guest
nu am doua cerinte la misiune.....am doar una.....cucereste provincia cuttingam ceea ce am facut.....
 
Sus