Bug-uri....

  • Autor subiect DeletedUser6083
  • Data de început

DeletedUser6083

Guest
Cateva dintre bug-urile intalnite de mine astazi...
1.Daca unui jucator ii este luat rangul de lider si nu da refresh,toti membrii ghildei ii vor aparea cu bulina rosie in lista membrilor.
2.Cand 2jucatori sunt prieteni,iar unul dintre ei merge in ghilda celuluilat pt. comert,ofera plasata nu apare la "doar ofertele ghildei",si se cere 1punct forge pentru a lua oferta respectiva,care defapt nu este luat(chiar daca se dau "100 "refreshuri)
3.Campionii din era moderna nu emit nici un sunet atunci cand se deplaseaza sau ataca .

Am scris pe forum pentru ca in acest moment nu pot accesa suportul .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8319

Guest
da si eu patesc acelasi lucru cu campionii si nu e doar pentru ca esti in moderna,asta se intampla orcui chiar si mie si eu sunt in tarziu,si pe beta cand recrutez campionii nu au acelasi sunet ca pe .ro
adica pe beta au sunetul de recrutare ca si cand se ascut sabii iar aici ca si cand ai culege productia...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6083

Guest
4.Cand se tine mouse-ul deasupra actiunilor de ascundere(pt. a vedea cat timp mai este pana va fi primita urmatoarea) traducerea este incorecta: "a mai fost adaugata inca o actiune... x minute"...in loc de "va fi adaugata..."
5.(daca este bug) Steluta pt. motivare este pozitionata incorect la cladirea "case din prefabricate".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8319

Guest
Da si mai e un bug : 6.Atunci cand vine mosul si imi zice ceva nou ii dau "x" si dupa cateva min apare din nou mosul cu aceleas evente
7.Atunci cand cumpar un plan la observator imi da meniul inventar si cel de istoric si nu ma da la cladirea respectiva trebuie eu sa dau la cladirea aceea in care am primit planul deci este echivalent ca atunci cand m-as duce eu direct acolo
 

DeletedUser4286

Guest
Nu ma pot intra pe joc, desi pagina foe.ro e activa dupa cum se vede pot accsesa forumul, se resereaza si userul si parola si nu -mi deschide pe joc, asta se intampla de 2 zile am zis prima data ca se baga o versiune noua si am revenit pe seara si tot asa
 

DeletedUser8319

Guest
Nu ma pot intra pe joc, desi pagina foe.ro e activa dupa cum se vede pot accsesa forumul, se resereaza si userul si parola si nu -mi deschide pe joc, asta se intampla de 2 zile am zis prima data ca se baga o versiune noua si am revenit pe seara si tot asa

Asta nu e un bug rescrie user-ul si parola
 

DeletedUser6079

Guest
eu cred ca nu deranjeaza pe nimeni faptul ca uniatea numita campionul din era moderna nu are sunet nu te ajuta cu nimic sunetul
 
Sus