Bug Vecinatate

  • Autor subiect DeletedUser10048
  • Data de început

DeletedUser10048

Guest
Lumea: Arvahall
Browser și versiune: Firefox 50/0
Prezentare:
Probleme vecinatate
Cât de des se întâmplă: De la ultima modificare a vecinatatii
Urgența: Mare
Acțiuni preventive: Am discutat cu cei de la support dar nu mi-au dat un raspuns concret.
Rezumat: Dupa ultima schimbare a vecinatatii situatia este urmatoarea : #79 Jegpc - Scor 43.000 , #78 xxxx 1.000.000 (1 milion) , #1 xyxyxyx 11.000.000 (11 Milioane). Ce se intampla exact ? Nu am nici un vecin din era mea . Cel mai slab este din epoca moderna , iar restu bineinteles din viitor respectiv viitorul arctic. Ce trebuie sa facem cei mici ca sa atragem atentia ? Precizez ca sunt in Evul Mediu Tarziu


https://s14.postimg.org/f3udzrmo1/vecini.jpg
wtw2kt08t

Vad ca nu raspunde nimeni , cei mici se pare ca nu prea sunt bagati in seama. Sau trebuie sa trimit 10 euro ca sa primesc raspuns ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9760

Guest
Frate,sugestia ta este aberanta.....daca este pe Arhaval,care aceasta lume dureaza ani intregi,si tot esti pe evul mediu...ca te ataca altii,trebuie sa te faca sa avansezi in ere...
 

DeletedUser10048

Guest
Pai cum sa avansezi daca nu e nici unul apropiat tie ? Nu vezi ce aberatii spui.
 

dana32

Well-Known Member
Se intampla des ca un jucator din era mica sa fie pus intr-o vecinatate cu jucatori din ere mari pentru ca asa e ”sistemul foe” creat de inno games. Adica exista un ”calculator” care uneste vecinatati / muta jucatori. Dupa 14 zile vei fii scos din acea vecinatate si cu putin noroc, :D pus intr-una cu jucatori din era ta. Eu joc de aproape 4 ani, ma aflu in era Viitorul Arctic, si cam asta se intampla de atatia ani...
 
Sus