Bug

  • Autor subiect DeletedUser6213
  • Data de început

DeletedUser6213

Guest
Mai este un bug dupa ce fac o lupta si apas pe bara de la vecini ma intoarce la primii 5 si trebuie sa ma duc din nou la urmatoru....de ex sunt la #35 il bat apoi cand dau inapoi nu se duce spre 34 ci la primii 5
 

cyryl23

Well-Known Member
Eu am probleme cand ma duc sa ajut la cladirile legendare ale prietenilor sau vecinilor.Intru pe cladirea legendara a persoanei X sau Y si ajut cu puncte forge.Cand vreau sa ma intorc la orasul meu imi arata chiar si 2 minute ca se incarca pagina...trebuie sa inchid pagina si sa o deschid din nou(adica sa ma recinectez) ,altfel pot astepta la infinit banuiesc ca sa se incarce pagina singura :(
Pe alte pagini de net si pe alte jocuri nu mi se intampla asa ceva ... deja am incercat.
Rezolvati va rog si aceasta probleama :(
 

DeletedUser

Guest
Eu am probleme cand ma duc sa ajut la cladirile legendare ale prietenilor sau vecinilor.Intru pe cladirea legendara a persoanei X sau Y si ajut cu puncte forge.Cand vreau sa ma intorc la orasul meu imi arata chiar si 2 minute ca se incarca pagina...trebuie sa inchid pagina si sa o deschid din nou(adica sa ma recinectez) ,altfel pot astepta la infinit banuiesc ca sa se incarce pagina singura :(
Pe alte pagini de net si pe alte jocuri nu mi se intampla asa ceva ... deja am incercat.
Rezolvati va rog si aceasta probleama :(

Buna ziua, va rog sa faceti un tichet la suport pentru verificari.
 

DeletedUser9597

Guest
bug la piata. am avut mai ule ofere de cafea si la oferele mele imi apare acum o singura oferta....restul au disparut...si u s-a efectuat nici un schimb pe acele oferte
 

DeletedUser5468

Guest
Salut,
Nu ași crede că este un bug...Orice ofertă are un termen de valabilitate, dacă depășește termenul de 7 zile, ea dispare automat de pe piață.Probabil așa s-a întâmplat și la tine. Când ai făcut acele oferte? Dacă le-ai făcut recent și zici că au dispărut fără să apară ceva în evenimente mai mult ca sigur este un bug.
 

DeletedUser6678

Guest
Buna dimineata,

viccelmic, puteti face un tichet la suport pentru verificari.
 

Coryllus

Well-Known Member
Mai este un bug dupa ce fac o lupta si apas pe bara de la vecini ma intoarce la primii 5 si trebuie sa ma duc din nou la urmatoru....de ex sunt la #35 il bat apoi cand dau inapoi nu se duce spre 34 ci la primii 5

Bug-ul asta inca nu a disparut si este tare enervant , dureaza chiar de prea multa vreme.
 

john58

Well-Known Member

Vad ca jocul evolueaza din rau in mai rau din ce in ce se navigheaza mai greu printre prieteni si vecini siacum dureaza cateva secunde pana poti sa te duci in orasul unui prieten;membru al ghildei sau vecin . Acest lucru ne departeza din ce in ce mai mult de acest joc care mi-a placut dar care merge din ce in ce mai prost
 
Sus