Buton "Ajuta toti prietenii/toti membrii ghildei"

Doriti implementarea unui buton "Ajuta toti prietenii/membrii ghildei"?


  • Total votanți
    17
  • Sondaj închis .

JonnyX07

Member
Salutari, o propunere as avea pt cei care se joaca si nu au timp foarte mult, as dori daca se poate sa se implementeze un buton prin care sa se motiveze/finiseze orasele tuturor prietenilor din lista fara a apasa la fiecare in parte. La fel s-ar putea implementa si pt taverne. Acum vedem daca doriti si voi si daca si cei de la foe vor face ceva in legatura cu propunerea mea.
Mersi si spor la joc
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Salutari, o propunere as avea pt cei care se joaca si nu au timp foarte mult, as dori daca se poate sa se implementeze un buton prin care sa se motiveze/finiseze orasele tuturor prietenilor din lista fara a apasa la fiecare in parte. La fel s-ar putea implementa si pt taverne. Acum vedem daca doriti si voi si daca si cei de la foe vor face ceva in legatura cu propunerea mea.
Mersi si spor la joc
Exact asta a propus și cel care a deschis tema aici.

Ia o ca pe o glumă, dar de data asta ai fost papagal :))))
 

Ahdrian

Well-Known Member
Nu cred în utilitatea generală a acestui buton. Ar fi util doar pentru cei care nu au timp de joc, fiindcă au ajuns destul de sus ca să nu le mai pese de ceilalți, doar de jocul propriu.
 

Dumi.

Well-Known Member
Nu cred în utilitatea generală a acestui buton. Ar fi util doar pentru cei care nu au timp de joc, fiindcă au ajuns destul de sus ca să nu le mai pese de ceilalți, doar de jocul propriu.
omule numai idiotenii spui
dai sfaturi de 2 lei pe threadul cu atacurile vecinilor, propui delegarea de jucatori care sa aiba grija de conturile noastre cand suntem prin concedii, iar aici, cand cineva propune o kestie chiar buna, tu zici ca nu crezi in utilitatea acestei propuneri
Inca o data dovedesti ca nu cunosti jocul si ca te afli in treaba, fara suparare
si daca e cu suparare, aia e :)
 
Sus