Buton AJUTOR

DeletedUser8434

Guest
Salut!
Propun sa faceti un buton mai mare de "AJUTOR" deoarece nu toti prietenii isi fac timp sa ne motivezte si sa ne finiseze.
 

DeletedUser2173

Guest
Ca tot suntem la sectiunea " butoane..." propun si cateva Butoane : Ajutor TOATA Ghilda+Ajutor TOTI Prietenii (iar acesta sa dea ajutor la toti odata)...si am gasit si locul unde ar putea fi pus.... inainte de locul 1 sa fie facuta o casuta (la fel cum e cea de "Invita noi jucatori"de la sfarsit)....eu zic ca ar fi destul de mare si folositor
 

DeletedUser9760

Guest
Super tare sa fie un Buton cu ajutor la Toti de o data....care doreste cu ceva anume sa ajute...lasa sa o faca individual
 

DeletedUser9966

Guest
Din nou o idee bună...voi reveni cu un răspuns imediat ce-l voi primi.
 

DeletedUser9954

Guest
Ai dreptate VBrevis. Nu sunt activ pe forumul acesta cu mult timp inainte ca Lord KoKo sa devina Moderator, dar sunt de aceeasi parere. Si imi place mult dinamicul cu care abordeaza ideile si le transmite.

On topic, sustin aceasta idee cu Butonul de Ajutor Toata ghilda sau Toti prietenii, desi are putine sanse sa le accepte, uite cum a facut cu bara de PF. Merita incercat dupa parerea mea. Nu strica cu nimic o incercare, cine stie, poate ne ia in seama si sunt si alti moderatori din alte tari care fac aceasta cerere.
Mai ales tinand cont ca daca ai 80 ghilda+140 prieteni+80 vecini fac total de 300 pe care trebuie sa le dai pe Ajutor, iar aceasta ia in jur de 10 minute, ba chiar mai mult pe telefon sau pe pc mai slabe. Iar un buton ca acesta ar salva mult timp, si ne-ar oferi timp sa vizitam tavernele vecinilor, care si acestea dureaza cam 5 maxim 10 minute, depinde de telefon/pc slab.
 

DeletedUser8488

Guest
Propun ca butonul de ”Ajutor” să fie activ doar atunci când există ceva de motivat sau finisat la cel vizitat, să nu mai folosim butonul pierzând șansa de a ajuta pe cineva timp de 24 de ore.
 
Sus