Caleasca Forge Plus si noua interfata de la Provocarea zilnica

Vali

Well-Known Member
A aparut undeva detalii despre aceasta actualizare?
Pentru ca acum am vazut in oras Caleasca Forge Plus, si noua interfata de la Provocarea zilnica!

Mai e ceva nou?
 

Dumi.

Well-Known Member
A aparut undeva detalii despre aceasta actualizare?
Pentru ca acum am vazut in oras Caleasca Forge Plus, si noua interfata de la Provocarea zilnica!

Mai e ceva nou?
Nu cred
Astazi am vazut acea caleasca....e umusica asa cum sta ea la magine de oras [undeva intre castel si anticar], dar e nesimtit de scump sa cumperi ce se ofera acolo!!!!
Provocarea zilnica vine cu o noutate, anume ca poti skimba fiecare dintre componentele provocarii, o data!
asta nu e deloc rau
totusi nu am vazut niciun anunt care sa preceada aceste doua noutati
 

Vali

Well-Known Member
E urat cu draci movul ala de la provocarea zilnica... faceti ceva, ca e aiurea rau... Scoateti "acromatopsitul" de la design, puneti pe cineva care vede colorat :D!
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Doar o altă "inutilitate" caleașca aia... Folosește doar ca să încarce și mai mult grafica și să excite glandele salivare ale celor cu carduri de credit "dedicate" doar plăților directe către INNO :)))
 

Vali

Well-Known Member
Daca excita ce-ai scris tu mai sus, inseamna ca si-a atins scopul, deci nu e "o alta inutilitate" :D
 

hattrick33

Well-Known Member
Bagati bani in caleasca sa doneze 10 mii de euro la razboi cand ei castiga vreo 200 milioane eur anual :)))
 

AlexMerlin

Well-Known Member
Nici eu nu am interfata noua la provocarea zilnica, chiar daca rulez pe ultima versiune a jocului (1.225.28a1a3f32 (10.03.2022 13:32)).
Am verificat si pe telefon (aplicatia la zi), dar nici acolo nu-mi apare.
Poate ca e o functionalitate scapata din greseala, ca daca inca ar fi experimentala, ar trebuie sa fie doar pe Beta.
 

Vali

Well-Known Member
Vedeti ca exista spatiul privat pentru "batalii"... aici era vorba despre doua lucruri noi aparute in joc si nedocumentate, hai sa vorbim strict de ele!
Stiti ca e vorba aia, "luati-va o camera la hotel" :D
 

Vali

Well-Known Member
Un lucru nou pe care l-am vazut azi si care nu inteleg de ce apare doar la un singur jucator din toata lista mea de prieteni, si mai mult de-atat, nu inteleg ce inseamna, este o rama in jurul portretului/spatiului atribuit jucatorului respectiv in bara de prieteni.

RamaJucator.png
 
Sus